Riot Games’in taktiksel nişancı oyunu VALORANT, oyuncularına rekabet dolu bir deneyim yaşatmaya yenilikleri ile devam ediyor. İlk çıkış tarihinden itibaren çeşitli güncellemeler ile birlikte oyunu daha da oynanabilir hale geldi. Şimdi ise VALORANT’ın 2. Bölüm 3. Kısım başlıyor.

VALORANT 2. Bölüm 3. Kısım

Yeni Harita: ”Breeze”

27 Nisan’da oyuncularla buluşacak yeni VALORANT haritası Breeze, Bermuda Üçgeni’nin güneyindeki uzak bir adanın haritası olarak adlandırılıyor. Tasarım aşamasında Karayipler’deki rengarenk bir ortam sunuyor. Bu sayede, farklı silahların ve ajanların kendini göstermesine fırsat tanınıyor. Haritanın temel özellikleri arasında uzun menzilli etkileşimler, geniş açık alanlar, geniş geçiş noktalar ve önemli kontrol bölgeleri yer alıyor.

Yeni Savaş Bileti

Yeni Savaş Bileti’nde en çok temalara ve tonlarda çeşitliliğe gidildi. Yeni Savaş Bileti, silah kaplamaları, Radyanit Puanları, silah uğurları, kartlar, spreyler ve unvanar barınıyor. 27 Nisan’dan 21 Haziran’a kadar devam edecek olan bu Savaş Bileti’nin içindeki eşyaların bazıları şu şekilde:

Ücretsiz Savaş Bileti: Işık Dalgası Frenzy ve 3 Stili, Uğurlu Tavşan Uğuru, Şaheserim Spreyi, Miras Kartı ve Pizza Partisi Kartı.

Seçkin Savaş Bileti: Işık Dalgası Phantom, Sualtı Vandal, Şakıyançelik, Anılar 1. Bölüm Kartı, Bıçaklar Çekildi Kartı, Penguen Dans Uğuru, Sırt Çantası Uğuru, Kadim Gizem Uğuru, Cidden Sorun Yok Spreyi, Havalı Dans Spreyi.

Yeni Koleksiyon: Yitik

27 Nisan’da çıkacak olan yeni koleksiyon Yitik, birçok açıdan Fatih’in bir yansımasını ifade ediyor. Bu nedenle, sette Fatih setinin silahlarının mümkün olduğunda ”tersi” veya daha agresif versiyonları seçilmeye çalışıldı. İçerisinde Vandal, Operator, Spectre, Classic, Yitik Ritüel Bıçağı ve bir adet kart, sprey, silah uğuru içeren aksesuar bulunuyor. Yitik koleksiyonun bedeli ise 7100 VP.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin