The Uncertain: Last Quiet Day, Steam üzerinde 9 Mart tarihine kadar kalıcı olacak şekilde ücretsiz satın alabilirsiniz.

9 Mart tarihine kadar Steam üzerinde ücretsiz

ComonGames tarafından geliştirilen ve yayınlanan macera oyunu  Uncertain: Last Quiet Day 9 Mart tarihine kadar Steam üzerinde ücretsiz bir şekilde edinilebiliyor. Oyunu kütüphanenize eklediğiniz zaman kalıcı olarak sizin oluyor. 22 Eylül 2016 tarihinde çıkış yapmış olan oyun, Steam üzerinde 1469 kullanıcıdan %79 oranında olumlu yorum almış.

Oyun kısa oynanış süresiyle haftasonu geçirebileceğiniz güzel bir vakit vadediyor. 2016 yılında indirmeye sunulan RPG türü oyun insanların yok olduğu kıyamet sonrası dünyasında robotların hakim olduğu dünyada geçiyor. İnsanların neden bir anda ortadan kaybolduğunu ve onların yaşamlarına dair detayların peşine düşüyor.

Oyun hikaye odaklı olmasının yanı sıra Türkçe alt yazı ya da arayüz desteği sunmuyır. Orijinal müzikleri ve 3D grafikleri ile gelen oyun pek çok Nvidia teknolojisini de grafik anlamında destekliyor. Bunlar NVIDIA GameWorks HBAO+, DoF ve FXAA kenar yumuşatma teknolojileri. 15 GB depolama alanı isteyen oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Oyunun sistem gereksinimleri ise aşağıda;

Minimum
·  İşlemci: Intel i3 veya AMD eşdeğeri
·  Bellek: 4 GB RAM
·  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 570
·  DirectX: Sürüm 11
·  Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Önerilen
·  İşlemci: Intel i5 / AMD Phenom II X6 veya daha iyisi
·  Bellek: 8 GB RAM
·  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 9xx serisi veya daha iyisi
·  DirectX: Sürüm 11
·  Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin