Karantina dönemini evde geçirirken, Epic Games ve Steam arasındaki ücretsiz oyun dağıtma savaşına Ubisoft da dahil oldu. 2 adet ücretsiz eğitim turunun yanı sıra 2 adet de ücretsiz oyun sunan Ubisoft, diğer oyun dağıtıcılarının yanında sönük kalmak istemiyor.
Ubisoft “Assassin’s Creed Odyssey” ve “Assassin’s Creed Origins” oyunlarının antik Mısır ve Yunan dönemi eğitim turlarını ücretsiz sundu. Bu içerikler 21 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak alınabiliyor.

 

Bunun yanı sıra gerçek zamanlı bir satranç oyunu olan “Might & Magic: Chess Royale” de ücretsiz olarak sahip olunabilinen içeriklerden. Strateji severlerin çok keyif alarak oynayacağı bu oyun da 21 Mayıs’a kadar ücretsiz. Bir diğer oyun ise “Rabbids Coding!” Yapay zekalı Rabbit’e komutlar vererek onu hareket ettirecek hem eğlenirken hem de kodlamayı öğrenebileceksiniz. Amacımız bulmacaları en kısa sürede çözmek!

Ücretsiz oyunlar, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Bakalım ileride hangi oyunlar ücretsiz olacak ? Bunları hep birlikte göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: NVIDIA MINECRAFT RTX IÇIN 5 YENİ DÜNYA YAYINLADI

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin