NVIDIA en iyi Minecraft tasarımcılarıyla çalışarak Minecraft, RTX’in Windows 10 betasına oyuncuların ücretsiz olarak eğlenebileceği yeni dünyalar ekliyor.  Yeni Minecraft haritalarıyla ilgili ikinci duyuruyu yapan şirketin eklediği 5 yeni dünyaya Minecraft Pazar Alanı’ndan erişilebiliyor.

Yeni Minecraft haritaları şu şekilde:

  •  HILLTOP LIFESTYLE RTX – PEARLESCENTMOON: NVIDIA’nın yaptığı ilk duyuruda _Color ve Light and Shadow RTX’in_ yaratıcısının yeni çalışması Hilltop Lifestyle RTX, tasarımcının önceki ışın izleme ve fiziksel tabanlı dokuları geliştirerek ve özelliklerin çoğunu kullanarak oluşturduğu açık hava haritasındaki yeni bir hayatta kalma oyunu olarak öne çıkıyor. Bu yeni dünyada kullanıcılar güzel Hilltop Lifestyle adasını keşfedecek ve İtalyan esintileri olan adada yaşamayı öğrenecekler.

  • EGG HUNT – FEED THE BEAST: Yeraltında yer alan Egg Hunt, bulmacalar, tuzaklar, sırlar ve eğlenceli zorluklarla dolu gizemli bir mağaraya sahip yeni bir bağımsız mini oyun. Amaç, iki oyun modunu mümkün olan en hızlı sürede tamamlamak için gizli yumurtaları bulmak olacak.

  •  MEDIEVAL RTX – AURELIEN_SAMA:  Medieval RTX, güneşin antik bir harabenin altında yer alan pastoral bir orta çağ köyünü mutlu bir şekilde aydınlattığı bir hayatta kalma oyunu olarak dikkat çekiyor. Ancak gece çöktükçe ve gölgeler uzayıp karanlıklaştıkça tehlikeler oyuncuları bekleyecek.

  • THE DARK VILLAGE RTX – WYLD: The Dark Village RTX, kayıpların uzun zamandır unutulduğu ve ormanın derinliklerinde bulunan terk edilmiş bir köy üzerine kurulmuş bir hayatta kalma oyunu. Köyün arka planında gizemli korkunç olaylar yaşanıyor. Oyuncular görevleri takip edecek, etkileşimli bulmacaları çözecek, sırları keşfedecek ve akıl sağlıklarının günler geçtikçe yerinde kalıp kalmayacağını görmek için zengin ışın izlemeli gölgeleri deneyimleyecekler.

  •  THE OBSERVER RTX – IAMSP00N: Bir macera oyunu olarak sınıflandırılan Observer RTX’in dünyası yeraltının derinliklerinde başlıyor. Oyuncular çevresindeki yenilikleri keşfederken sıkıştıkları kasanın gizemlerini ortaya çıkarmaya çalışacak ve yolculukları boyunca dünyanın hikayesini ve Observer sakinlerinin kaderlerini öğrenecek.

MINECRAFT RTX HAKKINDA

Geçen ay NVIDIA, Microsoft Studios ve Mojang, Windows 10 Bedrock Edition’da Minecraft RTX’i altı Minecraft haritasıyla birlikte beta olarak yayınladı. RTX özellikli Minecraft, ışın izleme teknolojisinin gelilmiş bir versiyonu olan path tracing, yeni fiziksel tabanlı malzemeler ve NVIDIA DLSS 2.0 teknolojileriyle kullanıma sunuluyor. Bu teknolojiler, dünyanın en çok satan video oyunu Minecraft’ta yeni bir grafik kalitesi sunmak için bir araya getirildi.

Minecraft with RTX Beta | Five New Worlds Reveal Trailer

Minecrafters React to Minecraft with RTX Beta!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin