REKLAMmonsters reloaded advertisement

TSM’in yardımcı antrenörleri Curry ve Kayys LCS koçluk kadrosuna ekledi. Bu ikili Bjergsen ve Peter Zhang yardım edecek.

Mayıs 2019’dan bu yana FlyQuest’in koç yardımcısı olarak görev yapan Curry, artık TSM adına antrenörlük yapacak. 2018’de Clutch Gaming’in kadrosunda ve ardından FlyQuest kadrosunda antrenörlük yapmıştı.

Kayys, geçtiğimiz birkaç yıl içinde farklı seviyelerde çalıştı. EUnited’da analist olarak görev yaptıktan sonra, 2018 sezonundan önce aynı rolde Fnatic’e katılarak takımın iki AB LCS şampiyonluğu kazanmasına ve oradaki bir yılında Worlds finallerine ulaşmasına yardımcı oldu.

Finallerden sonra Kayys, Team Liquid için keşif ve analiz başkanı olarak görev yaptı. Haziran ayında birkaç olay oldu. Bu olay Kayys’in ırkçı davrandığı itiraf edildi. Ve Riot tarafından üç hafta askıya alındıktan sonra Kayys görevine devam etti. Kayys, ben böyle bir şey söylemedim diyerek kendini savundu. 

TSM, 2013’teki lansmanından bu yana LCS’nin en iyi takımlarından biri olmasına rağmen, yalnızca bir kez Dünya Şampiyonası’nın ilk sekizinde yer aldı.

Önceki içerik1907 Fenerbahçe Espor Neramin İle İlgileniyor
Sonraki içerikBroken Blade, Schalke 04 Esports’a Transfer Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin