Cd Projekt Red alt kuruluşu olan Spokko Games ile yeni bir projeye girişti, Pokemon go benzeri yeni bir mobil oyun geliştirdiklerini duyurdu!

Cd Projekt Red The Witcher serisine yenilik katmak istiyor olacak ki yeni bir mobil oyun ile karşımıza çıkıyor. Çıkacak olan oyunun ismi The Witcher: Monster Slayer. Oyunun mantığı çok basit. Aynı Pokemon Go da olduğu gibi haritada bazı yerlerde Witcher serisinde görülen yaratıkların simgeleri çıkıyor, Oyuncular gerçek hayatta o konuma giderek yaratıkları avlamaya çalışıyor, Avladıkları yaratıkları koleksiyonlarına ekleyerek Witcher serisinde olan tüm yaratıkları topluyorlar. Ayrıca oyundaki NPC’ler mobil oyunun haritasında belirerek oyunculardan yardım isteyip görevler verebiliyorlar.

 

Oyun Rivyalı Geralt’tan yüzlerce yıl öncesini anlatacak. Bu yüzden Geralt’ı oyunda görmek mümkün olmayacak. Oyuncular The Witcher üçlemesinden olduğu gibi iksirler, bombalar ve yağlar üreterek günün gerçek saatinde ve gerçek hava durumu konuşlarında gerçek sokak ve caddelerde canavar avlayacak. Level sistemi bulunacak olan oyunda seviyesi yüksek olan canavarları avlamak zor, seviyesi düşük olan canavarları avlamak daha kolay olacak. Oyunun yapımcısına göre oyun bütün bunları yaparken konsol seviyesinde bir görüntü sunacak

Oyunun Beta hali Rusyada İOS Cihazlar için erişilebilir durumda.Çıkış tarihi henüz belli değil.

 

Oyunun İnternet sitesine buradan ulaşıp beta kaydınızı oluşturabilirsiniz.

   

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin