Endnight Games Ltd tarafından geliştirilen ve Oyuncular tarafından büyük ilgi görüp sevilerek oynanan The Forest, çıktığı günden beri konuşulan oyunlar arasında. Kendine has hayatta kalma tarzı ve zorluğuyla oyuncuların beğenisini kazandı. The Forest oyununun devamı niteliğinde olan Sons Of The Forest oyununun fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı!

Oyuna baktığımız zaman bizleri gerçekten çok iyi bir hayatta kalma ve macera oyunu bekliyor. Resimde görüldüğü üzere yeni haritanın teması karlı olacak bu da demek oluyorki hikayemiz kış mevsiminde geçiyor. Birinci oyunda olduğu gibi bu oyunda da kamp ateşimiz hiç sönmeyecek gibi gözüküyor 🙂 Grafikler yine ilk oyunda olduğu gibi gayet güzel. Bence Sons Of The Forest oyununda öncekinden çok daha iyi grafikler olacak. Geliştirmelerle birlikte oyun içerisindeki hava durumları ilk oyuna kıyasla çok daha iyi olacaktır.

 

Sons of the Forest - Official Gameplay Trailer

İlk oyunda olduğu gibi yeni oyunda da yine ana konunun korunduğunu göreceğiz. Amaç her zamanki gibi hayatta kalmak olacak. İlk oyunda mahsur kaldığımız ormana benzer bir alanda mahsur kalarak başlayacağınız yeni oyun, yine çeşitli canavarlarla savaşacağımız bir korku yönüne de sahip olacak gibi duruyor.

   

  

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin