Technopat ile ortaklaşa düzenlediğimiz 1v1 CS:GO turnuvasının eleme aşaması sona erdi. Yarın saat 19.00’da 8 oyuncu, 3 büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele edecek.

TECHNOPAT 1VS1 CS:GO Turnuvası 31 Ağustos- 1 Eylül tarihleri arasında toplam 256 oyuncunun katılımıyla online olarak düzenleniyor. 31 Ağustos günü oyuncular 2 gruba ayrıldı ve iki gruptan da 4 kişi finale çıkmaya hak kazandı.

A grubu

A grubunda toplam 128 kişi mücadele etti ve bu elemeden toplam 4 kişi yarın düzenlenecek olan finale katılmaya hak kazandı.

Finale Katılmaya Hak Kazanan Oyuncular

LeggeDAsss

InspireAS

ysfst4rr

them1s_

B Grubu

B grubunda toplam 128 kişi mücadele etti ve bu elemeden toplam 4 kişi yarın düzenlenecek olan finale katılmaya hak kazandı.

Finale Katılmaya Hak Kazanan Oyuncular

Xhame

KadirKomtan

-AURORA

RAIDEEN-

Final yarın saat 19.00’da başlayacak ve canlı olarak Twitch kanalımızdan yayımlanacak. Canlı yayını izlemek için buradaki linkte tıklayabilir veya Twitch üzerinden Gamerbase kanalını aratabilirsiniz.

Finalde toplam 8 oyuncu mücadele edecek ve final aşamasındaki tüm maçlar 3 harita (bo3) üzerinden oynanacak. Finali ilk 3 sırada bitiren oyuncular aşağıdaki ödülleri kazanmaya hak kazanacak.

Ödüller

  • Birincilik ödülü: Cooler Master CK350 Mekanik RGB Türkçe Klavye
  • İkincilik ödülü: Cooler Master MM530 RGB Oyuncu Faresi
  • Üçüncülük ödülü: Cooler Master Sürpriz Hediye Çantası

Not: Finale kalan oyuncular mesaj kutularını kontrol edip ve gelen bildirimleri dikkate almalarını öneririz. Finale çıkan oyuncular ile iletişime geçip oyuncuları finale davet edeceğiz.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin