REKLAMmonsters reloaded advertisement

Teamfight Tactics (TFT) Yollar Dünya Şampiyonası için mücadele edecek temsilcilerin belli olacağı Avrupa Finalleri bu hafta sonu başlıyor. Bununla birlikte hafta sonu gerçekleşecek iki aşamada mücadele edecek 16 oyuncu arasında 4 TÜRK oyuncu yer alacak.

Teamfight Tactics Yollar Dünya Şampiyonası Avrupa Finalleri’nde 4 Türk Oyuncu!

Yeni TFT Dünya Şampiyonası sisteminde, Türk oyuncular da artık Avrupa Elemeleri’ne katılabiliyor. Avrupa’dan toplam 64 oyuncu final aşamasına katılmak için kıyasıya mücadele etti. Aynı zamanda 4 Türk oyuncu adını son 16’ya yazdırmayı başardı. Avrupa Finalleri sonunda ise sadece 6 oyuncu Nisan ayındaki dünya finalleri yolculuğuna devam edebilecek. Avrupa finalleri 13-14 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. Bayrağımızı Avrupa’da dalgalandırarak Dünya Finalleri yolunda ülkemizi temsil edecek 4 oyuncunun isimleri şu şekilde: “Ginggg, çölbeyi, anniecondaTFT ve Cynarr.” 

Final heyecanı, 14 Mart Pazar günü saat 15:30’da Nyu ve Holythoth’un anlatımıyla https://www.twitch.tv/nyugamingtv adresinde yaşanacak.

Önceki içerikGTA VI Ne Zaman Çıkıyor ? Kadın Karakter GTA VI’da Yer Alacak Mı ?
Sonraki içerikFIFA 2021 TOTW 24 Haftanın Takımı Açıklandı!
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin