Bizimle bağlantı kur

Oyun

Steam Yaz İndirimlerinden 20TL Altına Alabileceğiniz Oyunlar

Steam kullanıcılarının 2018 yılının Aralık ayından beri beklediği, 2019 yılının en büyük indirimlerinden biri olan Steam Yaz İndirimleri sonunda bugün, 25 Haziran 2019 tarihinde, Türkiye saatine göre 20.00′ da başladı. Her indirim döneminde olduğu gibi Steam sunucuları yoğunluk nedeniyle 30-40 dakikalığına yanıt vermeyi kesti.

Bu indirimlerden en iyi şekilde yararlanmanız amacıyla fiyatına göre sunduğu içerik bakımından en zengin oyunları içeren Steam indirimlerinden 20TL altına alabileceğiniz oyunlar listemize isterseniz beraber göz atalım:

Steam Yaz İndirimleri 20TL Altı Oyun Tavsiyeleri

 

Just Cause 3

Hikayesinden öte oynanışı ile dikkat çeken bir oyun kendisi. Oldukça büyük bir haritada bol aksiyonlu bir oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre. Ne yazık ki bazı yazılımsal sorunlara sahip olduğundan dolayı oyun aniden kapanıp sonuna geldiğiniz görevi baştan başlayıp tekrar yapmanız gerekebiliyor. Yine de bu fiyata alabileceğiniz en iyi güncel grafiklere sahip açık dünya oyunu denebilir oynanış açısından.

Fiyatı: 45,00 TL  6,75TL (%85 indirim)

[Satış Sayfası]

 

Tomb Raider

Düşük sistem gereksinimleri ile çoğu kimsenin oynayabileceği biraz eski de olsa güzel bir serinin başlangıcı olan aksiyon ve macera oyunu Tomb Raider. Ana karakterimiz Lara Croft’ un ardı arkası kesilmez talihsiz olaylarının hikayeye yön verdiği güzel bir macera oyunu. Tomb Raider serisinin sonraki oyunlarını oynamadan önce bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

Fiyatı: 34,99 TL  5,24TL (%85 indirim)

[Satış Sayfası]

 

Rise of The Tomb Raider

“Tomb Raider” oyununun devamını konu alan sistem gereksinimleri diğer oyuna göre gözle görülür düzeyde artmış olan başarılı bir devam oyunu. Lara Croft’ un babasının araştırmalarının peşine düşmesini ve bu sırada yaşadığı olayları anlatan hikaye tabanlı bir aksiyon/macera oyunu denebilir Rise of The Tomb Raider için. Şu anki fiyatının uygun olması yanında tüm DLC’ lerin de oyunla birlikte geliyor olması bu oyunu daha da alınası yapıyor.

 

Fiyatı: 89,00 TL  13,35TL (%85 indirim)

[Satış Sayfası]

 

Rust

Bir süre öncesine kadar uzun süre boyunca erken erişimde kalmış crafting üzerine kurulu bir hayatta kalma oyunu Rust. Erken erişimden çıkmasıyla çoğu sorunu düzeltildi ve grafikten oynanışa kadar oyuncuyu memnun etmek amacıyla birçok ekleme yapıldı (düşük sistem gereksinimlerine sahip Rust oyunu sahipleri bu sırada mağdur oldu ne yazık ki). Uzun zamandır da bu fiyatlara düşmediği düşünülünce hayatta kalma oyunu arayanlar için oldukça tercih edilesi bir oyun.

 

Fiyatı: 57,00 TL  14,25TL (%75 indirim)

[Satış Sayfası]

 

Killing Floor 2

Dalgalar halinde farklı düşman çeşitlerinin siz ve partinizdeki diğer oyuncular üzerine tam anlamıyla akın ettiği kendi alanında oldukça iyi bir shooter oyunu. En basitinden Left for Dead serisine fazlasıyla benzer bir oyun olduğu söylenebilir. Vahşet sevmiyorsanız uzak durmanız daha iyi olur ama bunun dışında arkadaşlarınızla eğlenmek için tercih edebilirsiniz. Orta düzey sistem gereksinimi ile çoğu kişinin sorunsuz oynayabileceği oyunlardan biri.

 

Fiyatı: 49,00 TL  16,17TL (%67 indirim)

[Satış Sayfası]

 

Garry’s Mod

Yıllar öncesinin oyunu olmasına rağmen yeni modlarla birlikte sonu gelmeyen eğlence denebilecek bir oyun Garry’s Mod. Ödeyeceğim parayı en iyi hangi oyunla değerlendirebilirim diye düşünüyorsanız bu oyun tam size göre. Bunun dışında neredeyse her indirim dönemi 9 TL’ ye düşüyorken bu indirim dönemi 4.5 TL’ ye düşmesi Garry’s Mod’ u daha da cazip bir hale getiriyor.

Fiyatı: 18,00 TL  4,50TL (%75 indirim)

[Satış Sayfası]

 

Bayonetta

Hack and Slash oynanış biçimine sahip akıcı ve güzel bir oyun kendisi. Eski dönemlerde Nintendo’ ya özel olan bir oyunken artık PC platformunda hem de böyle uygun bir fiyata bulabilmek çoğu Hack and Slash severi mutlu edecektir.

 

Fiyatı: 60,00 TL  15,00TL (%75 indirim)

[Satış Sayfası]

 

Portal – Portal 2

Fiyatına göre arkadaşlarınızla da eğlenebileceğiniz çok uygun fiyatlara sahip 3B bulmaca oyunları Portal ve Portal 2. 3B bulmaca tarzında oyunları seven kimselerin kaçırmamasını tavsiye ettiğim bir oyun.

 

Portal Fiyatı: 18,50 TL  1,85TL (%90 indirim) [Satış Sayfası]

Portal 2 Fiyatı: 18,50 TL  1,85TL (%90 indirim) [Satış Sayfası]

 

20TL altındaki fiyatları ile en tercih edilesi olarak görünen oyunlar bu şekilde. İlerleyen zamanlarda, Steam yaz indirimlerinden daha iyi yararlanmanız için farklı oyun tavsiyelerine ve Steam yaz indirimi görevlerine de sitemizde yer vereceğiz.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Nvidia GT 420M ile oyun dünyasını kendi çapında fethetmiş, indie oyun aşığı, teknoloji meraklısı bir bilgisayar kullanıcısı...

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Oyuncular İçin İnternet Servis Sağlayıcısı Seçim Rehberi - Gamerbase

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun