Steam, 27 Nisan’dan itibaren başlatacağı Total War kampanyası ile serinin beğenilen oyunlarından Total War: Shogun 2’yi ücretsiz satışa sunuyor.

Steam’de 105 TL’ye listeleniyor

Dijital oyun platformları, koronavirüs salgını nedeniyle evlerine kapanan insanlar için ücretsiz dağıtılan oyunların sayısını artırdı. Bununla beraber oyunların kalitesi de artmış durumda. Kısa süreliğine ücretsiz hale gelen bu strateji oyununu kaçırmayın.

Total War: Shogun 2 oyunu belirli bir süreliğine ücretsiz hale getirildi. Total War: Shogun 2 için son vakit, 1 Mayıs Cuma günü.

Bununla birlikte, Total War oyunlarında ve DLC’lerde yüzde 75’e varan indirimler oyunculara sunuluyor. İndirim seçili tarihler arasında Total War: Three Kingdoms ve Rome: Total War DLC’lerin fiyatlarında bir değişiklik olmayacak.

2011 yılında piyasaya çıkış yapan yapım, 16. yüzyıl Japonya’sında Onin Savaşı sonrası dönemde geçiyor. Derebeyliklere bölünen ülkede her bir klan birbiriyle amansız bir mücadeleye tutuşmuş durumda. Biz de oyunda yer alan klanlardan birinin kontrolünü alıp ülkenin yönetimini ele geçirmeye çalışıyoruz. Yapımın Metacritic ortalaması %90.

Total War serisinin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Total War: Shogun 2’yi ücretsiz olmuşken kaçırmayacağınızı düşünerekten oyunun fragmanı ile sizleri buluşturalım.

Total War: Shogun 2 / Launch Trailer

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin