Merhabalar oyunseverler, bugün sizlerle birlikte Valorant oyununda Gözcü rolünde olan ajanımız Sovayı inceliyoruz. Sova ile Haven haritasında nasıl daha kullanışlı görüş okları atabileceğimize bakacağız. Çok ince ayarlar ve göstergeler ile rakiplerinizin görüşünü alabileceğiniz bu taktikler ile oyunda çatışma skorunuzu ve galibiyet yüzdenizi arttırabilirsiniz.

A Uzun ve Koridor Görüşü

Bu görüş oku ile rakip takımınızın A’ ya oynayabileceğini veya koridor tarafında toplanmasını görebilirsiniz. Fotoğraflarda görüldüğü üzere savunma tarafında A uzundan atabileceğiniz bir görüş oku.

B Mid Görüşü

Size pencere görüşü vermez ancak hızlı bir B saldırısı karşısında görüş almanızı sağlayabilir. Ek olarak Double Door görüşüde sağlayabilirsiniz.

 

C Site ve Double Door Görüşü

Saldırı tarafındayken C tarafına hızlı girişlerde kullanabilecek en etkili ok çözümü olabilir. Kutu üzerinde veya yanında saklanan rakipleri çok açık şekilde ortaya çıkarabilen görüş oku ile takımınız ile hızlıca C tarafına giriş sağlayabilirsiniz.

C Uzun Görüşü

Savunma tarafındayken C uzun çatışmaları çok tehlikeli olabiliyor. Sova oynarken kolaylıkla C tarafına olan saldırıları görmek için bu görüş okunu kullanabilir ve takım arkadaşlarınıza bilgi verebilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin