REKLAMmonsters reloaded advertisement

Sangal Esports, EPEC Winter 2020 çeyrek finallerinde LDLC takımına kaybederek tekil eliminasyon formatında oynanan turnuvaya veda etti.

Sangal, LDLC ile 3 harita üzerinden oynadıkları karşılaşmada pek çok kez seriyi kazanmaya çok yaklaştı ancak maalesef temsilcimiz için işler istediğimiz gibi gitmedi.

Karşılaşmasının ilk haritası Inferno‘yu 16-4 skorla ezici bir skor üstünlüğüyle kazanan temsilcimiz, maalesef, Nuke haritasını 16-14 skorla, Train haritasınıysa uzatmalarda 22-20 skorla kaybetti. Böylece Sangal, gAndhi, ROOT, Vlad ve beyAz’ın kendi Twitch kanallarından canlı yayınlayarak 10 binin üzerinde Sangal taraftarına canlı sunduğu maçı 2-1 seri skoruyla kaybederek EPEC Winter 2020‘den elenen taraf oldu.

Sangal eğer LDLC‘yi yenebilseydi yarı finalde Endpoint, büyük finalde ise Sprout vs Movistar Riders karşılaşmasının kazananıyla oynayacaktı. Eğer bu takımları da mağlup ederek EPEC Winter 2020’nin şampiyonu olabilseydi IEM Katowice 2021 dünya şampiyonasının Play-In aşamasında yer alacak son takım olarak BIG ve Cloud9 gibi takımlarla 1 milyon dolar ödül havuzu için mücadele edebilecekti.

Sangal bu mağlubiyetle önemli bir turnuvaya katılma şansını kaybetmiş olsa da önümüzdeki dönem için halihazırda çok yoğun bir turnuva programı bulunuyor. 19 Ocak Salı günü 12.00’da Shadow League Sezon 1 maçları başlayacak olan Sangal’ın 21 Ocak’ta Snow Sweet Snow 1 bölgesel grup maçları, 26 Ocak’ta ise MDL lig maçları başlayacak.

Sangal Esports vs LDLC EPEC Winter 2020 Maç Tekrarı

Maç tekrarını gAndhi, ROOT, Vlad veya beyAz’ın Twitch kanallarındaki yayın geçmişinden veya ROOT’un YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

SANGAL vs. LDLC OL | Bo3 | EPEC 2020 Çeyrek Final | 3. Harita TRAIN

Önceki içerikAnatolia Esports Kadın VALORANT Takımını Duyurdu
Sonraki içerikSteel Tactics Espor yeni VALORANT kadrosunu duyurdu!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin