Bizimle bağlantı kur

Espor

San Andreas’ta PUBG Oynamak Mümkün !

PUBG oynamak istiyorsunuz ama bilgisayarınız mı kötü ?  Rus mod yapımcısı GTA San Andreas oyununa PUBG modu yapmayı başardı. MTA PUBG Modu ile sizde San andreas’ta pubg oynayabilirsiniz !

PUBG’nin mükemmel yükselişi durdurulamadı ve artık oyun bir efsaneye dönüştü. Bir çok oyun yapımcısı da bunun farkında ve artık çıkan bir çok oyunda battle royale oyun tarzını görebiliyoruz. Sadece yapımcılar değil oyuncular da PUBG yi çok sevdi ancak oyunu oynamak için gereken sistem özelliklerini karşılayamayan oyuncular için bir Rus mod yapımcısı eskilerde saatlerimizi geçirdiğimiz GTA San Andreas oyununa PUBG modu yapmayı başardı ve artık PUBG’yi mod olarak San Andreas’da oynamak mümkün !

San Andreas’da Nasıl PUBG Oynayacaksınız ?

Öncelikle bilgisayarınızda GTA San Andreas oyununun bulunması gerekiyor. Sonra buradaki linke tıklayarak modu bilgisayarınıza yükleyip kurmanız gerekiyor. Mod kurulduktan sonra oyuna girip sağ üst köşeden pubg diye aratmanız gerekiyor. Bir çok server bulunacak siz ordan istediğiniz sunucuya girip toplam 30 oyuncu olmasını beklemeniz gerekiyor ve sonra oyun başlayacak !

Aşağıdaki oynanış videosunu da seyrederek mod hakkında bilgi edinebilirsiniz !

Cyka Blyat Rus kardeşlerimiz !

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Espor