Ryzen 4000 CUP VALORANT turnuvamızda iki gündür devam eden play-off karşılaşmalarının sonunda finale geldik! Çeyrek final ve yarı final turlarında rakiplerini eleyen Oxygen Esports ve LOL takımları final aşamasında şampiyonluk için mücadele edecek.

Büyük ödüle ve şampiyonluğa bir adım kala, takım kaptanlarına sorduk;

Öncelikle tebrikler. Final aşamasına kadar ulaştınız. Şampiyonluğa bir adım kala, final maçı ve rakibiniz hakkında neler düşünüyorsunuz? Maç öncesi söylemek istediklerinizi bize birkaç cümle ile açıklayabilir misiniz?

Oxygen Esports
Oxygen Esports

Oxygen Esports Kaptanı – Mavera: Dün kritik roundlarda bireysel hatalar yaptık, bazen böyle olabiliyor. Yine de kazanmasını bildik. Rakibimizle iki günde, iki farklı turnuva finali oynayacağız. Öncelikle rakibimizi tebrik ediyorum. Dün farklı nedenlerle de olsa kendi oyunumuzu yansıtamadık. Bugün sonuç ne olursa olsun, daha yaptığını bilen bir Oxygen Esports izleteceğimizden eminim.

LOL
LOL

LOL Kaptanı – marqnue: Teşekkürler, rakibimiz güçlü ve şu anda Türkiye’nin en iyi takımı olarak gözüküyor. Zor bir maç olacak iyi olan kazansın. Kazanıp kazanmamaktan ziyade oyun oynarken keyif almayı ve maçı seyredenlere keyifli bir VALORANT seyrettirmeyi planlıyoruz. Oyun oynarken keyif aldığımız sürece gerisinin çok bir önemi yok bizim için.

Anlaşılan iki takım da mutlak galibiyet parolası ile maça çıkmak için hazır. Bakalım büyük ödüle ve şampiyonluğa hangi takım ulaşacak? Tüm bu sorular 26 Eylül Cumartesi (Bugün) saat 19:00’da twitch.tv/Gamerbase Twitch kanalında yanıt bulacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin