REKLAMmonsters reloaded advertisement

Riot Games, 2021 League of Legends Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak beş şehri açıkladı.Birden fazla şehirde düzenlenecek turnuvanın aşamaları Şanghay, Qingdao, Wuhan, Chengdu ve Shenzhen’de gerçekleşecek. Bölgesel liglerin en iyi takımları 6 Kasım’da Shenzhen’de oynanacak finale katılmaya hak kazanmak için mücadele edecek. 

Milyonlarca taraftarın “Worlds” olarak bildiği League of Legends Dünya Şampiyonası her yıl takımları Sihirdar Kupası ve Dünya Şampiyonluğu için mücadele etmek üzere karşı karşıya getiriyor. Uluslararası ve üst düzey bir turnuva olan  Worlds, bu yıl bölgesel LoL liglerinin en iyi takımlarını beş farklı şehirde bir araya getirecek

2021 Dünya Şampiyonası | Shenzhen'de Görüşmek Üzere!

2021 Dünya Şampiyonası Çin’in beş farklı şehrinde gerçekleşecek

Riot Games Küresel Espor Lideri John Needham, “Son derece rekabetçi bir değerlendirme sürecinin ardından, dünyanın en büyük espor etkinliğini birden fazla şehirde gerçekleştirme sözümüzü ne şekilde tutacağımızı açıklamaya hazırız.” dedi. 

COVID-19’un kasıp kavurduğu 2020 yılında tamamen Şanghay şehrinde gerçekleşen Worlds, bu yıl birden fazla şehri kapsayan bir tur için Çin’e dönüyor. Riot Games, her bir aşaması farklı bir şehirde gerçekleşecek turnuvanın ayrıntılarını ise ileri bir tarihte açıklayacağını belirtti.

Ayrıca Riot Games, Çin’in önemli şehirlerinde gerçekleşecek olan 2021 League Of Legends Dünya Şampiyonası’na 2022 yılında Kuzey Amerika bölgesinin ev sahipliği yapacağını açıkladı.

Riot Games Basın Bülteni

Önceki içerikMousesports, Akademi CS:GO Kadrosunu Duyurdu
Sonraki içerikValstars Gaming Erkek VALORANT Takımını Duyurdu
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin