Riot Games‘in yılın ilk yayını sırasında, League of Legends ‘ın şampiyon yapımcısı Ryan “Reav3” Mireles, bu yıl yayınlanacak üç yeni şampiyonla ilgili oyun severlere bilgi verdi. Video boyunca, insanların kendi teorilerini oluşturmaya başlamasına neden olan birçok ipucu vardı.

2021‘in sonraki üç şampiyonu, Sihirdar Vadisi‘ni vuracak olan bir sonraki şampiyon Mahvolmuş Kral Viego‘nun dönüşüyle ​​bağlantılı olacak.

Champions in Season 2021| Dev Video - League of Legends

Reav3 tarafından ipuçları verilen ilk şampiyon, AP tabanlı bir üst koridor oyuncusu. “Üst koridor için özel olarak tasarlanmış” ve “Mahvolmuş Kral’ın dönüşü için yeni bir şampiyonu bir araya getir” gibi belirli kelimeler kullandı. Ruined King oyununda bu şampiyona ait bir Paskalya yumurtası da var.

Daha sonra Reav3, “onu hiç rahatsız etmemeyi tercih edeceksiniz” diyerek kasvetli yeni bir topçu büyücüsünden bahsetti. Ayrıca Bandle City‘nin parlaklığından hoşlanmayan yeni bir Yordle şampiyonu olduğunu ima etti.

Son olarak, Reav3, geleneksel olmayan bir AD taşıma tarzı olacağı için Senna‘ya benzeyecek yeni bir nişancı ile ilgili konuştu. Hayranların “yeni bir ışık nöbeti” için yaklaşan Şampiyon Yol Haritalarında gözlerini açık tutmaları gerektiğini söyledi.

Bu yıl, Lig oyuncularının keyif alacağı içeriklerle dolu olacak. Ve halihazırda üzerinde çalışılmakta olan üç yeni şampiyonla, 2021 yılı League of Legends severler için güzel geçecek gibi görünüyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin