Her konsol oyuncusunun en az 1 defa oynadığı bu oyunun filmi oldukça ilgi çekiciydi. Geçtiğimiz günlerde Uncharted’ın yeni afişi Reddit üzerinde yayınlandı. Reddit topluluğu tarafından 600’den fazla yorum alarak hızla hit oldu. Fakat, resmi Ucharted filminin bu detayları da tepki çekti. Film hakkında henüz bir ayrıntı olmasa da, Nathan Drake rolünde Tom Holland’ın rol alacağını biliyoruz. Victor ”Sully” Sullivan’ın rolünü ise Mark Wahlberg üstlenecek. Bu haber, Uncharted’ın resmi twitter hesabından ise şöyle paylaşıldı:

Takipçiler ayrıca hangi rolü hangi oyuncunun oynaması gerektiğine dair de şüphelerini aktarıyor. Öncelikle, bazı izleyiciler Sully’nin Drake’e daha çok benzediğini savunurken bazı izleyiciler ise farklı yorumlarda bulunuyor. Yorumlardan bazıları:

  • “Kesinlikle doğru insanları seçmediler.”
  • “Tom Holland’ı seviyorum ama küçük bir çocuğa benziyor. Mark’ı Nathan ve başka birinin Sully olmasını tercih ederim.”
  • “Uncharted oynamayı seviyorum çünkü ana karakterin gerçekten ateşli bir adam olduğu birkaç oyundan biri. Bu poster etrafta duran rastgele iki adamdan ibaret.”

Gibi yorumlar oldu.

Oyuncu kadrosunun yaklaşık bir sene önce açıklanmasının ardından takipçilerin şüpheleri baş göstermeye başlamıştı. Bir çok soru işaretine sebep olan bu film ise 18 Şubat 2022’de vizyona girecek.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin