REKLAMmonsters reloaded advertisement

PUBG CORPORATION PCS2 AVRUPA BÜYÜK FİNALLERİ’ne katılacak takımları ve ödül havuzu dağılım detaylarını açıkladı.

PCS2 Avrupa Bölgeler ve Tarihler

PUBG Continental Series 2 (PCS2), Avrupa, Kuzey Amerika, Asya-Pasifik ve Asya’daki dört bölgesel turnuvanın her birinden 16 takımın PCS2 Büyük Finali’ne yükseldiği heyecan verici Grup Aşamaları’nın ardından devam ediyor. Bütün takımlar, bölgesel 200.000$ (tüm bölgeler toplamı 800.000$) için çarpışmaya hazırlanıyor.  Avrupa Büyük Finali 29-30 Ağustos, 5-6 Eylül ve 12-13 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.

PCS2 Avrupa Grup Aşamasında, 24 takım ilk 16’da yer almak ve Büyük Final’de mücadele etme hakkı kazanmak için karşı karşıya geldi. Altı günlük aksiyonun ardından şu takımlar yükseldi: Faze Clan, Natus Vincere, Team Liquid, Northern Lights, ENCE, Winstreak, Omaken Sports, Raise Your Edge, Tornado Energy, TSM, ShiftW, Blaze Esports, Bystanders, ETiGET Esports, ADEPTS ve Istanbul Wildcats.

Önceki içerikRiot Games ve CISCO İş Birliği Yapıyor
Sonraki içerikSangal Esports ”imoRR” Transferini Açıkladı!
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin