Dört hafta süren PUBG MOBILE Global Şampiyonası (PMGC) 2020 Ligi biterken, PMGC 2020 Finalleri’ne çıkmaya hak kazanan 16 takım belli oldu. Ayrıca yeni yılın ilk turnuvası olan (PMCO) PUBG MOBILE Club Open 2021 için de kayıtlar başladı.

PUBG MOBILE Club Open 2021 kayıtları başladı!

Üst düzey profesyoneller kozlarını Dubai’de paylaşacak. Profesyonelliğe giden yoldaki oyuncular için de PUBG MOBILE Club Open 2021 için kayıtlar 1 Ocak’ta başladı. PMCO, 2021 yılında ise 23 farklı bölgede, 24 Ocak tarihine kadar sürecek kayıtlarla devam edecek.

2020 PUBG MOBILE için espor alanında da dünyanın dört bir yanından 120 bin takımın başvurusuyla birlikte sıra dışı bir yıl oldu. 2021 yılında da PUBG MOBILE’ın espor turnuvaları için toplamda 14 milyon dolarlık bir ödül havuzu ayırdığı açıklandı. PMCO’ya katılım sağlanabilen bölgeler ise şöyle:

● AfrikaBangladeş, Brezilya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Mısır, Avrupa WC, Fransa, Almanya, HMT, Irak, Suudi Arabistan, Latin Amerika WC, Orta Doğu ve Afrika WC, MeksikaNepal, Kuzey Amerika, Pakistan, Güney Asya, Güney Asya WC, Türkiye, BAEİngiltere, Wildcard.

Katılım linki: https://esports.pubgmobile.com/pmco

 

8 Yorum

    • SAG TARAF YUKARI TİK İŞARETİNDEN SEKME AÇILIYOR ORDA PMCO DİE KISIM VAR ORADA TIKLAYIP MAÇ SAATİNDE HAZIR OL DİYORSUN EKİBİNLE DİREK MAÇA BAŞLIYORSUN

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin