Hayatta kalma oyunu olan PUBG 10. Sezon’un yeni güncellemesi olan Güncelleme 10.3 PC sunucularında çıktı. Sezon 10’un başlangıcı, Haven adında sezona özel bir haritayı tanıtılmıştı. Bununla birlikte yeni gelen güncelleme ile, çeşitli performans yükseltmeleri ve yeni silah sesi seçme sistemi gibi yeni değişiklerle sunucularda yerini aldı.

PUBG Güncelleme 10.3 Hakkında Detaylar

Karakin Harita İyileştirmeleri: Karakin’de aydınlatmalarda iyileştirmeye gidilerek tüm aydınlatmalar düzenlendi. Aynı zamanda genel hata düzeltmeleri, tüm harita boyunca oyuncu deneyimini daha iyi hale getirecek.

Silah Sesi Seçme Sistemi: Oyuncular M249, M416, Kar98k ve SKS dahil olmak üzere eski sesleriyle değiştirebilecek. Oyuncuların tüm yapması gereken Ayarlar menüsündeki Ses sekmesine tıklayıp tercihlerini belirlemek.

Takım Arkadaşlarınıza Emote Gönderme: Belirli ifadeler artık takım arkadaşlarıyla senkronize olarak birlikte kullanılabilir. Hatta karakterinizin 15 metrelik yarıçapındaki oyuncularla emote’ları senkronize edebilirsiniz.

İtibar Sistemi Güncellemesi: 10.2 Güncellemesi ile birlikte sunulan itibar sistemi getirildi. Sistem güncellendi ve böylece oyuncular, uçağa binmeden önce çıkarsa itibarı olumsuz yönde etkilenmeyecek.

Tüm PUBG Güncelleme 10.3 notlarına buradan, son güncelleme videosuna ise buradan erişebilirsiniz.

PUBG Corp

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin