PEL geri dönüyor. Avrupa‘nın en iyi takımlarının mücadele edeceği, PUBG Europe League Aşama 3 yaklaşıyor.

Turnuva organizasyonu 30 Ağustos Cuma günü başlayacak.PEL ödülünün yanı sıra 350.000$ değerinde ki ödül havuzunun yanı sıra, 3. aşamada ekiplere PUBG  Global Championship‘te slot kazanma şansı verilecek. PUBG Europe League dönemi içerisinde anlık puan durumları,istatistikleri ve bildirileri sitemizden sizin ile anlık olarak sitemiz üzerinden paylaşacağız.

Önceki aşamada temsilcimiz olan Digital Athletics, bu aşama içerisinde büyük bir oyuncu değişikliğine gitti. Takım oluşturulduğu zamandan itibaren takımın en iyi oyuncularından olarak bilinen Çakıl ”Iroh” Develi geçtiğimiz günlerde takımdan ayrıldığını, dünya çapında ünlü Team Solo Mid takımına transfer olduğunu açıkladı. Kadrosunda bir kişilik önemli bir açığı bulunan Digital Athletics, takımına  Şamil ”m1traleus” Özkan’ı kattı. Temsilicimize ve Iroh’a PUBG Europe League Aşama 3 boyunca başarılar diliyoruz.

Organizasyon canlı olarak  Starladder PUBG Esport‘s resmi yayın kanalı olan PEL_Esport‘s twitch kanalı üzerinden yayınlanacak.

PUBG Europe League • Phase 3 Trailer

İlginizi Çekebilir

Turkey5’ın Yeni Organizasyonu Belli Oldu

 

Önceki içerikFriberg, Heroic’ten Ayrıldığını Duyurdu
Sonraki içerikGears 5 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin