PUBG Global Series’in COVID-19 sebebiyle iptal edilmesi ve yerine PUBG Continental Series kapsamında çoklu bölgeli çevrimiçi etkinlikler düzenleneceği kesinleşmiş ve bir yardım etkinliği olan PCS Charity Showdown etkinliği düzenlenilmişti. Şimdi ise gelecek etkinlik için kayıtlar açıldı.

Haziran ayı sonunda oynanacak PCS Continental Series için bölgesel eleme kayıtları açıldı. Ülkemizin de içinde olduğu MEA bölgesine sizler de kayıt olabilirsiniz. Açık ve Kapalı Eleme aşamalarından geçen takımları ana etkinlikte oynaya hak kazanacaklar.

Takımınızı kaydetmek için, Batı AvrupaDoğu Avrupa, ya da MEA turnuva sayfalarını ziyaret edin ve kayıt olun. Avrupa üzerinden kayıt olmuş tüm takımlar için elemeler aşağıdaki tarihlerde gerçekleşecek, dolayısıyla 26 Mayıs’tan önce kayıt işlemlerini tamamladığınızdan lütfen emin olun.

  • Açık Elemeler: 28 Mayıs – 2 Haziran
  • Kapalı Elemeler: 4 – 5 Haziran

Turnuvanın Grup Aşaması ve Büyük Finali, ilerleyen tarihlerde Haziran ayında gerçekleşecek ve daha fazla bilgi çok yakında paylaşılacaktır.

PCS Charity Showdown Etkinliğinde, Açık Elemeler’den yükselen takımların, FaZe Clan, NAVI ve TSM gibi dünyanın en iyi kadrolarına karşı dişe diş mücadelelerine şahit olduk şimdi sıra sizde olabilir.

Tüm detayları PUBG esports Twitter hesabı üzerinden takip edebilirsiniz!

Önceki içerikEpic Games Store Bugüne Kadar Toplam Değerleri 15.000TL’yi Bulan Oyun Dağıttı
Sonraki içerikLoL 10.11 Yama Notları: Buff Nerf ve Astronot Kostümleri

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin