Pubg: Battlegrounds 14.1 ile birbirinden keyifli güncellemeler bizi bekliyor. Yeni güncelleme ile düşen oyuncuları taşıma yeteneği, Cadılar Bayram’ı için Erangel haritasının yeniden dekore edilmesi, yeni dereceli sezonu, Güney Kore temalı Taego haritası, 14.1 yama notları ile birlikte bizlerle olacak.

14.1 yama notu ile birlikte Pubg’ye yeni bir oynanış geliyor. Düşen takım arkadaşınızı güvenli bir alana taşıma özelliği ile birlikte oyuncular, takım arkadaşlarını tekrardan canlandırırken siper alması için konumlanabilecekler ve çeşitli stratejiler yapabilecekler. Üstelikle düşen bir düşmanı da taşıyabiliyorsunuz. Düşen düşmanı yem yaparak saldırılara karşı kalkan olarak kullanabilirsiniz. Kulağa oldukça ilginç geliyor. Bu yeni özellik sayesinde birbirinden keyifli stratejiler izleyeceğimize eminim.

Hepsi bu kadar da değil. Ekim ayında bizlerle buluşacak olan 14.1 yama notlarına detaylı bir şekilde bakalım.

PUBG 14.1 Yama Notları

Yeni Dereceli Sezon: 14.1 güncellemesiyle birlikte yeni bir dereceli sezon da geliyor yani 13. Dereceli Sezonda kazanılan ödüller otomatik olarak oyuncuların envanterine eklenmiş olacak. Bu dereceli sezonu da önceki sezonlar gibi 2 ay sürecek.

Taego Harita Düzenlemeleri: Taego haritası, birkaç ay içerisinde oyuncular tarafından geri dönüşler dikkate alınarak çeşitli geliştirmeler, iyileştirmeler alacak. En popüler savaş bölgelerinin kazanma oranı kontrol edildikten sonra, %75 veya daha fazla kazanma oranına sahip olan haritalar için nesne ve arazi iyileştirmeleri yapılacak Taego’nun yeni özelliği Hata alanı, 14.1 yama notları ile birlikte bizlerle olacak. Oyuncular bu hata alanında rastgele doğacak.

Erangel Ayarlamaları: Cadılar Bayram’ı için Erangel tekrardan tasarlanacak. Ek olarak Erangel’da Pochinki bölgesinde atlama noktasında yapılan güncellemeler olacak. Daha önceden oyuncular maçın erken evrelerinde savaşlardan sonra araçsız olarak Pochinki’den kaçmakta zorlanıyorlardı. Bundan dolayı Kilise binasında düzenlemeler yapılacak ve Erangel haritasına yeni yollar, yeşillik ve çitler eklenecek.

Harita Rotasyonu: 14.1 ile normal maçlarda Taego ve Paramo, Vikendi ve Karakin’in yerini alacak. Taego ve Paramo ayrıca dereceli maçlarda Sanhok ve Vikendi’nin yerini alacak. Maçlar için yeni harita rotasyonu şu şekilde:

Normal Maçlar

  • Erangel
  • Miramar
  • Sanhok
  • Taego
  • Paramo

Dereceli Maçlar

  • Erangel
  • Miramar
  • Taego
  • Paramo
PUBG | Patch Report #14.1 - New Feature: Carry, Taego World Updates and more

Pubg: Battlegrounds 14.1 Güncellemesi PC’de 6 Ekim tarihinde, konsollarda ise 14 Ekim tarihinde çıkacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin