CS:GO için düzenlenen PGL Major Stockholm turnuvasında grup aşamalarından sonra çeyrek final eşleşmeleri artık belli oldu.

PGL Major Stockholm turnuvasında takımlar birincilik ödülü için rekabet etmekteler. Turnuvadaki birincilik ödülü 1 milyon Dolar, ikincilik ödülü 300 bin Dolar, üçüncülük ve dördüncülük ödülleri 140 bin Dolar, beşincilik, altıncılık, yedincilik ve sekizincilik ödülleri 70 bin dolar, dokuzunculuk, onunculuk, on birincilik, on ikincilik, on üçüncülük, on dördüncülük, on beşincilik ve on altıncılık ödülleri ise 17 bin 500 dolar değerindedir.

Çeyrek Final Eşleşmeleri

Bugün (4 Kasım Perşembe) olan maçlar;

  • HEROIC vs. VIRTUS.PRO – 18:30
  • G2 vs. NIP – 22:00

Cuma günü (5 Kasım) olan maçlar;

  • GAMBIT vs. FURIA – 18:30
  • NAVI vs. VITALITY – 22:00

Çeyrek final eşleşmelerinden en heyecan verici olan eşleşmenin NAVI ile VITALITY eşleşmesi olduğunu söylersek pek de haksız sayılmayız. Özellikle ZywOo ve s1mple’ın karşı karşıya geliyor olması CS:GO topluluğunda ayrı bir heyecan yaratıyor diyebiliriz.

Cuma gününe kadar oynanacak olan çeyrek final maçlarından sonra Cumartesi günü de yarı final karşılaşmaları oynanmaya başlanacak. Saatler yine aynı şekilde olacak. İlk karşılaşma 18:30 ikinci karşılaşma ise 22:00 saatlerinde oynanacak. Pazar günü ise yarı finallerin kazananları ile büyük final oynanacak ve turnuvanın kazananı belli olacak.

Çeyrek Final Maçlarının Kadroları

Çeyrek final karşılaşmalarının şu anki kadroları ve geçtiğimiz üç aylık süreçte oyuncuların elde etmiş olduğu ratingler aşağıdaki görsellerde belirtilmiştir.

NAVI vs. VITALITY

GAMBIT vs. FURIA

G2 vs. NIP

HEROIC vs. VIRTUS.PRO

Önceki içerikForza Horizon 5 İnceleme Puanları Yayınlandı
Sonraki içerikFIFA 2022 TOTW 7 Haftanın Oyuncuları Açıklandı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin