XPG , saniyede 7400MB okuma ve 6400MB yazma hızına sahip olabilen GAMMIX S70 ssd modelini satışa çıkardı. XPG GAMMIX S70 SSD hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaştık.

GAMMIX S70 ile saniyede 7GB Okuma / 6GB Yazma

GAMMIX S70 PCIe 4.0 teknolojisinin gücünü sonuna de kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Aynı zamanda zamandan GAMMIX S70 saniyede 7400MB’a kadar okuma ve 6400MB’a kadar yazma hızına ulaşabiliyor. Bununla birlikte dünyanın en hızlı M.2 SSD’lerinden biri olma özelliğini taşıyor.

NVMe 1.4  ve Dnamik SLC Önbellek teknolojilerini destekleyen S70 aynı zamanda Sata SSD. Bununla beraber en hızlı PCIe 3.0 SSD’leri geride bırakabiliyor. S70 PCIe 4 anakartlara uyumlu olmasının yanı sıra ürünün geri dönük olarak PCIe 3.0 anakartlar ile uyumluluğu buluyor. Bu teknoloji herşeyin yanında kullanıcılara 5 yıllık bir garantiyle birlikte geliyor.

XPG Tarafından Tasarlanan Soğutucu Bloğu

XPG tarafından özel olarak tasarlanan CoolArmor soğutucusu GAMMIX S70’in istikrarlı bir soğutma performansı sergilemesini sağlıyor. Aynı zamanda CoolArmor, özel tasarımı sayesinde teras gibi birbiri üzerine gelen katmanları sayesinde daha geniş bir alanı soğutuyor. Bu özel tasarım için hazırlanan testlerde soğutucu sayesinde %30’a varan oranlarda daha serin çalışmakta.


XPG Resmi WEB Sitesi ve Ürün Detayları

GAMERBASE DONANIM KATEGORİSİNE GÖZ ATMAK İÇİN

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin