Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin ilk dijital espor kampını başlatan başarılı organizasyon OtherSide Esports Talents kampını yeniden başlattı.

OtherSide Talents

Espor’un yalnızca aktif oynayan esporcular için olmadığını düşünen ve tüm topluluğa katkı sağlamak isteyen OtherSide Esports, Mayıs ayında ilkini gerçekleştirdiği OtherSide Talents’a 1213 kayıt aldı. Gümüş-Radyant seviyeleri arasında kampa katılan bütün oyunculara eğitimler vererek kişisel gelişimlerine katkıda bulundu.

Elde ettiği ilgiden dolayı projeyi büyütmek isteyen organizasyon sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru ile birlikte kampı yeniden başlattı.

01.09.2021 Tarihinde başlayacak olan OtherSide Talents, yaklaşık 2 ay sürecek. Bu 2 aylık kamp süresince katılımcılara oyun içi eğitimlerin yanı sıra önemli başlığa sahip derslerde verilecek;

  • Uzman Fizyoterapist Tavsiyeleri
  • Uzman Psikolog Tavsiyeleri
  • Yabancı Dil Eğitimleri
  • Etkili İletişim Dersleri
  • Kariyer Planlaması Desteği

Talent’e kayıt olmak için:

Oyuncu başvuru formu için tıklayın.

Koç/Caster başvuru formu için tıklayın.

Önceki içerikLEGO Star Wars: The Skywalker Saga Fragmanı Yayınlandı
Sonraki içerikeFootball Gameplay Videosu Resmen Yayınlandı!
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin