LEC’in takımlarından Origen kadrosuna yeni bir isim daha ekledi. Destek oyuncusu olan Jakub “Jactroll” Skurzyński‘yi kadrosuna katmayı başardı. 2020 LEC Yaz Mevsimine kötü başlayan Origen, yaptıkları birkaç analiz sonucu bu transfer hakkında aralarında anlaşmış ve Jakub “Jactroll” Skurzyński`yi kadrosuna katmayı başardı.

Jactroll`un kariyerine ise 2015 yılında başlamış. 21 yaşındaki deneyimli oyuncuyu en son Team Vitality takımının forması içinde görmüştük. 2017 ve 2018 yıllarında ise Team Vitality takımının Dünya Şampiyonası`nda mücadele etmişti.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Origen takımının genel menejeri Martin “Deficio” Lynge transfer sonrası şu sözleri söyledi:

“Origen olarak 2020’deki hedefimiz Dünya Şampiyonası’na gitmek. Çok çekişmeli LEC’de mücadeleye ortak olabilmek için adımlar atmamız gerektiğine ekip olarak karar verdik. Takımın eksiklerini kapatabilecek ve oyuncularla kolay anlaşabilecek bir isim transfer etmeyi düşündük ve Jactroll tam aradığımız oyuncuydu. Hem Upset ile iyi bir sinerjisi var hem de takıma çok çabuk uyum sağladı.”

Bu sezon baya bir zorlu geçecek gibi gözüküyor. Origen ise bu zorlu sezonda takımını ateşleyen bir transfer yaparak adeta bende o zorlu mücadelede varım gibi bir his veriyor. Cuma günü ise bu transferin onları yükseltecek mi, yoksa düşürecek mi ?

 

 

Önceki içerikLeague of Legends’a Kutu Kapmaca Etkinliği Geldi
Sonraki içerikPUBG, Sezon 8 Sanhok Haritası Yenileniyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin