Bizimle bağlantı kur

Espor

Only35 Artık İstanbul Wild Cats Takımında Oynayacak

1907 Fenerbahçe için vadide olan Only35 artık İstanbul Wild Cats için vadide olacak.

Only35 bu mevsime iyi bir başlangıç yapamamıştı. 2019 sezonunda 3 maça çıkan Only35 bu 3 maçta 2 mağlubiyet gördü. Only35’in performansından dolayı 1907 Fenerbahçe, alt koridor ikilisini değiştirerek Only35’ten vazgeçti.

Bunun üzerine Only35′in nereye gideceği merak konusuydu. Riot Games kontrat veri tabanına göre genç oyuncu İstanbul Wild Cats takımına transfer oldu.

Mevsimin başlarında Luger’le yeniden aynı takımda olan Only35′in geçtiğimiz senelere kıyasla daha iyi bir performans göstermesi bekleniyordu. Ancak Luger’le birlikte bir türlü vadiye inemeyen Only35 Hades’le birlikte de çok iyi bir performans sergilemedi.

Bunun üstüne 1907 Fenerbahçe değişikliğe gitti ve şu ikililerle vadide oldu:

  • Luger-Hades
  • Bolulu-Hades
  •  Blue-Hades

İstanbul Wild Cats takımında da alt koridor tarafında uygun bir ikili bulunamadığını söyleyebiliriz. Bu mevsim bir süreliğine Unex-Algos ikilisini deniyen İstanbul Wild Cats son oynadıkları maçta ise Joker-Unex ikilisini denedi. Geçtiğimiz mevsimde Eliwood’dan formayı kapan Algos beklenenin altında performans sergiledi.

Only35 transferi ile birlikte alt koridor da Unex-Only35 ikilisini görebiliriz. İstanbul Wild Cats takımında destek sayısı 3`e çıktı. Only35, Algos ve Chibi. Bakalım VFŞL formasını hangi oyuncu giyecek.

 

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Espor