2k22

Çıktığından beri yenilikleriyle piyasayı iyice sarsan NBA 2K22 bu sefer Next-Gen için mükemmel bir değişiklikle karşımıza çıkıyor.

Nba 2k22

NBA 2K22 Kariyer Modu Yenilikleri

NBA 2K22 karşımıza bambaşka bir tarz ile çıkıyor, Telltale tarzı bir hikayenin aksine temelinde bir açık dünya rol yapma oyunu olmasıdır. Eski oyunlarındaki gibi doğrusal bir hikayeyi takip etmek yerine, sanal alanlarda gezinip bir sürü aktiviteye dahil olabilecek, markanızı oluşturabilecek. Genel müdürler, acenteler ve bir çok kişiyle etkileşime girip kariyerinizi yönlendirebileceksiniz. Bunlarla kalmayıp plak yapımcısı veya moda tasarımcısı olmak gibi yan görevlerle de hikayenizi geliştirebileceksiniz. Bunlarla kalmayıp bir sürü yeni binalar da eklendi. Oyuncular şehirde daha hızlı dolaşmak için kullanabilecekleri go-kartlar da dahil olmak üzere The City’de ödüller kazanıp; yeni ifadeler, özel isim plakaları ve yeni animasyonlar açabilecekler. Sezonluk güncellemeler oyuna yeni görevler ve yeni hikayeler eklerken her altı haftada bir kilidi açılması gereken bir sürü ödül eklenecek.

Yarış serisi de NBA 2K22’de tabii ki büyük ödülleriyle beraber. Her hafta The City de yeni bir yarış pisti kurulacak ve oyuncular kaykay ve bisiklet gibi araçlarla 1 milyon VC’lik bir ödül için yarışacaklar. Ayrıca tabii ki, açık dünyanın her yerindeki sahalarda çevrimiçi olarak diğer oyuncularla basketbol maçları oynayabilecekler.

2K Sports, bu kadar yeniliği getirirken tabii ki ortamı daha canlı tutmak için tonlarca NPC ekledi. Eski oyunlarına kıyasla bu oyunda kariyerinizi yönlendirmekte çok daha özgür olacağınız NBA 2K22 gün geçtikçe yaptığı her duyuruyla bizleri bu oyun hakkında daha da heyecanlandırmaya devam ediyor. Şuanlık sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için duyuruldu. Ayrıca hikayenin PlayStation 4’te nasıl işlendiği henüz belli değil. Buraya tıklayarak NBA 2K22’nin The City tanıtımını izleyebilirsiniz.

Kaynak: nba.2k.com

İlginizi Çekebilir: Far Cry 3 Ücretsiz Oldu (Nasıl Alınır?)

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin