Wizards of the Coast, geçtiğimiz günlerde Gamescom’da MTG Arena’yı tüm dünyada milyonlarca oyuncuyla daha buluşturacağını duyurdu. Bu kış MTG Arena’yı PC için Epic Games Store’a getireceğini söyleyen ve Epic ile ortaklıklarını açıklayan Wizards of the Coast, kısa bir süre sonra oyunun Mac sürümünün de tanıtacağını söyledi.

Peki, mevcut oyuncular için değişecek bir şey olacak mı?

Magic: The Gathering Arena’nın mevcut oyuncuları için değişecek bir şey yok. Oyun Epic Games Store’a geldikten sonra da MTGArena.com’dan direkt olarak indirilebilecek. Mevcut oyuncuların Epic hesabı açmaları gerekmeyecek. Ayrıca oyunun nereden indirildiğine bakılmaksızın oyuncular birbiriyle oynamaya devam edebilecek, yani Epic Games Store’dan indirmenizle siteden direkt indirmenizin bir farkı olmayacak.

Peki ya diğer platformlar?

Oyunu Epic Games Store’a getirmek Magic efsanesini yeni yerlere götürmek için ilk adım olacak. Ayrıca oyun Epic’te piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra, Mac sürümü de yayınlanacak.

Bu arada, henüz MTG Arena’yı denemediyseniz, şimdi başlamanın tam zamanı. Dijital Magic oynamanın en iyi yolunu indirmek ve daha fazla bilgi edinmek için MTGArena.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin