REKLAMmonsters reloaded advertisement

Burak ”Foiz” Baz kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sözleşmesi bulunan More Esports’un maaşları ödemediğini belirtti. Yaptığı açıklama ile birlikte çıkarılan ödeme planında öncelikli oyuncuların maaşının yatırılmadığını ve geçiştirildiğini aktardı.

Burak ”Foiz” Baz More Esports Hakkında Açıklamaları

Merhabalar direk konuya gireceğim. 27 Mart 2021 tarihinde More Esports takımına girmiştim bildiğiniz üzere 1 aylık bir takımda sürecim oldu ve daha sonra takım arkadaşlarımın farklı planlarından dolayı More Esports bünyesinden ayrılmıştım. Bu süreçten sonra 1 aylık maaşımın yatırılacağını dile getirmişti takım sahibi. Maaşların yatırılma tarihi geçtikten sonra kendileri bana 6 Mayıs tarihinde whatsapp üzerinden iletişime geçerek tam kapanmadan dolayı maaşın biraz geç yatacağını dile getirdi. Bende kendilerine 20 Mayıs tarihine kadar yatırma imkanınız var mı diye sorduğumda kendilerine bana dediği kelime ”Zaten yasak kalkmış olur yanlış hatırlamıyorsam 20 Mayıs tarihine kadar yatıracağız. Ödeme yapmamızın durumu yasaklar yüzünden gibi bir bahanede bulundu.” O zamandan bu zamana kadar ne kadın takımının ne erkek takımının ve yönetimde çalışanların maaşlarının hiçbirini yatırmadığını öğrendim. Takım sahibi 21 Mayıs tarihinde whatsapp grubu oluşturarak kadın takımını, erkek takımını, ve yönetimde çalışanları bir gruba eklediler. Kendisinin yaptığı konuşmada ticarette bu tarz problemler olur filan diyerek palavradan sözler söyleyerek herkesi geçiştirmeye başladı. Kendimde dahil olmak üzere 17 kişiye bir ödeme programı çıkardı 27 Mayıs tarihinden 14 Haziran tarihine kadar ama ilk sıradaki ödeme bekleyen oyunculara hiçbir ödeme yapmadı tarihi geçtiğine rağmen hiçbir şekilde telefonlara cevap vermiyor mesajlara cevap vermiyor kendisi. Üzerine gelip helallik istiyor gerçekten bu durum çok komik elimde whatsapp konuşmaları sözleşme kağıdı bulunuyor inşallah bu yaptığı dolandırıcılık başka bir işlerinde ona geri döner fazla söze gerek yok gerçekten rezalet bir durum en kısa sürede herkes istediğini elde etmesini diliyorum.

Önceki içerikFIFA 2021 TOTS Fransa Ligue 1 Sezonun Takımı Açıklandı!
Sonraki içerikYeni AM5 Soketli Ryzen 7000 “Raphael” Serisi İşlemcilerin Tasarımı Sızdırıldı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin