Call of Duty League ekibiyle iki yıl geçirdikten sonra Anthony “Methodz” Zinni, Toronto Ultra ile yollarını ayırdı. Bu haber Methodz’un 2022 Call of Duty League sezonu için başka takımlara baktığını söylemesinin ardından geldi. Mart 2021’de yedek kulübesine alınan oyuncu, sezon haricinde daha önceden kendisine yeni takımları keşfetme izninin verildiğini açıklamıştı.

Methodz Serbest Oyuncu Oldu

Methodz’un Toronto Ultra’daki zamanı oldukça çalkantılı geçti. 2021 sezonunun çoğunu Toronto’nun başlangıç ​​kadrosunun dışında geçirdi. 2020 yılında Methodz Toronto Ultra Home Series’i kazanmıştıı fakat 2021 Call of Duty League sezonunun ilk aşamalarında yedek oyuncu olarak kaldı. Sezonun geri kalanını ise WestR ve EastR gibi çeşitli pikap takımlarında oynayarak geçirdi.

Methodz’un 31 Ağustos tarihinde attığı bir tweet: ”Sadece açıklığa kavuşturmak için, hala imzalıyorum TorontoUltra. Sınırsız serbest oyuncu olarak piyasayı keşfetmeme izin veriyorlar ve beni sorunsuz bir şekilde başka bir takıma transfer etmeye hazırlar. Bu süre boyunca inanılmaz derecede yardımcı oldular ve misafirperverler!”

Methodz, yedeklendikten sonra Twitch’te daha fazla yayın yapmaya başladı ve sağlam bir takipçi kazandı. Vanguard başladığından beri ekip arkadaşlarıyla mücadele etmeye devam ettiği için hala CDL’de rekabet etmek istiyor. Yıla CDL Challengers’da mı? Onaylanmayan 12. takımın kadrosunda mı? Başlayacağı bilinmeyen oyuncunun geleceğini nerede göreceğimiz belirsiz.

Methodz’un 24 Kasım tarihinde attığı tweet: ”Acı tatlı gün. Nereye gittiğimizden tam olarak emin değilim ama içimde bir his var ki tek yol yukarısı”.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin