Larry ve Andy Wachowski kardeşlerin yazıp yönettiği, bilim kurgu film Matrix, ilk olarak 3 Eylül 1999 yılında gösterime girmişti. Keanu Reeves, Laurance Fishburne, Carrie-Anne moss ve Hugo Weaving gibi yıldızların yer aldığı film serisi, 7 Kasım 2003 yılında devam filmi olan Matrix Revolutions ile devam etmişti. Hayranların ikinci filmi de beğenmesinin ardından Wachowski kardeşler, üçüncü film olan Matrix Reloaded’ı 16 Mayıs 2003 yılında vizyona çıkartmıştı.

Zamanında devam filmi olmayacağı düşünülen üçlemenin hayranları hayal kırıklığına uğramıştı fakat nihayet beklenen haber geldi! Matrix 4 resmi olarak geliyor! Başrollerde önceki filmlerden ve başka Hollywood yapımlarından tanıdığınız Keanu Reeves ve Carie-Anne Moss olacak. Biz şahsen günümüz teknolojisi ile çekilecek olan bu film için çok umutluyuz. Sonunda Matrix 4’ün de güzel haberlerini aldık. Zaten büyük bir hayran kitlesi ve serinin sevenleri varken gelmemesi de saçma olurdu değil mi? 🙂

Matrix üçlemesini anlayabilmek ve hatırlayabilmek için Shockvoice kanalının hazırlamış olduğu Matrix sersini ve ondan öncesine değinen bu eğlenceli videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Önceki içerikFIFA 20 Ülkemizden Stadyumlar ile Geliyor
Sonraki içerikMortal Kombat Yeni Karakterlerini Duyurdu!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin