REKLAMmonsters reloaded advertisement

Fnatic takımının 8 yıldır alt koridor oyuncusu olan Martin ” Rekkles ” Larsson G2 takımı ile anlaştı! Yakın zamanda G2 takımı, alt koridor oyuncusu olan Luka ” Perkz ” Perković ile yollarını ayırmıştı. Rekkles, Fnatic takımıyla LEC’ de ve Worlds’ te harika işlere imza attı. Her oyunu ile ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu herkese gösterdi. Fnatic takımı 8 yıldır bünyesinde bulunan alt koridor oyuncusuna ” Efsane ” diyerek veda etti.

 

Takımın aradığı enerji Rekkles tarafından gelebilir. Fnatic ile birlikte 5 kez LEC finali ve altı kez Dünya Şampiyonası oynadı. 3 kez LEC MVP ödülü kazandı. Avrupanın önde gelen alt koridor oyuncularından birisi. Kaynaklara göre Fnatic Rekkles’ e kendileri ve G2 arasında bir karar vermesi gerektiğini sunmuş. Uzun süre düşünen Rekkles kararını G2 takımından yana kullanmış.

Thank You, Martin | FNATIC Rekkles Farewell

Rekkles, kariyerine yeni bir takımla devam etmek istediğini açıkladıktan sonra 18 Kasım’ da Fnatic takımından ayrıldı. Fnatic taraftarları bu karar karşısında şiddetli bir şekilde itirazlarda bulunuyorlar. Çoğunluga göre yeni gelecek olan alt koridor oyuncusunun Rekkles’ in yerini dolduramayacağını düşünüyorlar.

Önceki içerikEA Sports, FIFA 21 Ultimate Team’e 3 Adet İkon Ekledi
Sonraki içerikCall of Duty: Black Ops Cold War Gunfight, Tournaments’i Oyuna Ekledi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin