Bizimle bağlantı kur

Oyun

Manchester United ve Juventus’lu PES 2020’nin Demosu Çıktı

Konami‘nin 2001 yılından beri devam ettirdiği Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu eFootbal PES 2020‘nin oyun hakkında oldukça fazla ipucu veren demosu PC, Xbox One ve Playstation 4 için çıktı. Tam versiyonu 10 Eylül‘de satışa çıkacak oyunun demosunda toplamda 13 takım yer alıyor. Çoğunluğu River Plate, Sao Paolo ve Corinthians gibi Güney Amerika takımlarından oluşan demoda Manchester United, Juventus, Arsenal, Barcelona ve Bayern Munich olmak üzere 5 büyük takım da bulunuyor. eFootball PES 2020 ile yapılan anlaşma sayesinde bu 5 büyük takımın tamamının kitleri, stadyumları, rozetleri ve oyuncuları oyun içerisinde yer alacak ancak Juventus haricinde bu takımlar oyuna özel olmayacak, aynı zamanda FIFA’da da yer alacak.

Juventus ise yapılan ayrıcalıklı anlaşma sebebiyle bu yıl Juventus FIFA’da yer alamayacak.

PES 2020 Demosu Nasıl İndirilir

Oyunun demosunu PS4 için Playstation Store’dan, Xbox One için Microsoft Store’dan indirebilirsiniz.

PC içinse oyun Steam’de yer alıyor. Buraya tıklayarak PES 2020 Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

PES 2020 Demosunda Öne Çıkan Özellikler

Daha yavaş

Demoda fark edeceğiniz ilk şey bu, oyun ciddi bir miktarda yavaşlatılmış. Bu kötü bir şey değil ancak oyuncular arasında geçen yılın oyunundaki kadar kolay bir top sürüşü beklemeyin.

Topun fiziği de elden geçirilmiş ve artık daha gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Bu durum genel olarak değerlendirdiğimizde daha mücadeleci bir deneyim sunuyor, ufak hatalar ciddi sonuçlara sebep olabiliyor ve maçın gidişatini tahmin edebilmek hiç kolay değil.

İnanılmaz grafikler

Oyuncuların 3 boyutlu grafikleri gerçeğine çok yakın. Lisanslanan takımların oyuncuları ince bir şekilde taranmış bu sayede saç kesiminden dövmelere her türlü detay oyunda yer alıyor.

İkonik kutlamalar

Oyunda komik ve zekice yapılan kutlamaların yanı sıra efsanelerin hafızlara kazınmış kutlamalarına da yer verilmiş bu da oyuna güzel bir dokunuş katmış.

İlk dokunuş mekanikleri

Konami, kısa pas tuşuna sürekli basarak rakibinizi atlatmanızı sağlayan sevimsiz oyun tarzını değiştirmiş. Bunun yerine artık zamanlama çok önemli, bu oyunu daha gerçekçi ve zorlayıcı bir hale getirmiş.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

basede gamer

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun