Lol Wild Rift Oyununun çıkış tarihi uzun zamandır bekleniyordu. Bu uzun bekleyiş oyuncuların oyun hakkındaki beklentilerini de arttırdı.

Lol Wild Rift Ne Zaman Çıkacak ?

27 Ekimde beta testlerine başlanan oyun sırasıyla Japonya, Güney Kore, Tayland, Filipinler, Singapur, Malezya ve Endonezya’da Oynanışa açıldı.Oyunun Avrupa ve Orta Doğu’ya ulaşması ise Aralık Ayında Olacak

Lol Wild Rift Türkiye hesabının yaptığı resmi açıklamaya göre Wild Rift Aralık ayında ülkemizde resmen çıkmış olucak! Zaman bu kadar daralmışken Lol mobile sistem gereksinimleri bağlantısına tıklayarak telefonunuzun kaldırıp kaldırmadığını öğrenebilirsiniz.

/dev diary: May 2020 - Gameplay Reveal - League of Legends: Wild Rift

Hayranlar LoL mobile için ilk rapor beta testleri hakkında daha fazla şey duymaya başladılar. Son raporlara göre, oyunun mobil versiyonu için kapalı beta testleri devam ediyor.

Oyunu daha fazla Lig kasan oyunculara yayma planları henüz yok gibi görünüyor, ancak bulunduğumuz aylar içerisinde daha fazla haber paylaşacaklar gibi gözüküyor.

Aldığımız bilgilere göre; League of Legends Wild Rift maçları mobil cihazlarda daha kısa sürüyor yaklaşık 18 dakika kadar.

Riot Games, mobil sürümün en modern hale getirileceğini zaten doğruladı, ancak testlerin başlamasından bu yana planların değişip değişmediği belirsiz. League of Legends, mobil cihazlarda oyunları 20 dakikaya indirmeyi amaçlayan yeniden tasarlanmış 5v5 MOBA formatında sunacak.

LoL Wild Rift betaya katılmak isteyen kullanıcılar bu linkten kayıt olabilirler.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin