LEGO Star Wars: Skywalker Saga, 20 Ekim 2020’de PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de piyasaya sürülecek.

Bir çok sektörde karşımıza çıkan ve bir çok hayran kitlesine sahip olan Star Wars 2020’de (4 Mayıs), Skywalker Efsanesi‘nden Darth Vader, Luke Skywalker, Rey, Kylo Ren, R2-D2 ve daha pek çok filmin karakterlerini içeren yeni önemli sanat eserleri ortaya çıktı. Yayın tarihi, bu hafta Star Wars’da resmi Star Wars YouTube kanalında (1:55 civarında) duyuruldu, ancak yanında yeni ayrıntılar açıklanmadı.

LEGO Star Wars’a el attık

The Skywalker Saga Ekim ayına kadar piyasada olmasa da hemen üzülmeyin siz hayranlar The Mandalorian’ın Razor Crest LEGO’yu geminin kilidini yaklaşmakta olan oyunda kullanmak üzere satın alabilirsiniz ve bu arada ne yazık ki, henüz Bebek Yoda hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Hemen Bebek Yoda hakkında onaylama olmadığı için üzülmeyin. TT Games’in tasarım başkanın yaptığı bu açıklamalar kesinlikle bu serinin farklı bir boyutta olacağını bizlere gösteriyor.

TT Games’in tasarım başkanı 

Lego Star Wars the Skywalker Saga ile Arthur Parsons, “bir şeyleri sallama formülü ve tamamen farklı bir şey deneme yani içinden geldiği gibi yapma” zamanının geldiğini söyledi.

Önceki oyunlardan farklı olarak, bu giriş özgürlüğe odaklanacak, savaşmak için yepyeni bir yaklaşıma sahip olacak ve serinin “büyük” olduğunu ve inkar edilemez cazibesini koruyacağını gösteriyor. 

Yaklaşık 500 karakter içerdiği söylenen E3 2019’da LEGO Star Wars, Skywalker Saga’ya araştırdık ve sadece LEGO Star Wars oyunlarını tasvir etmek yerine yeniden hayal edilenler hakkında çok heyecanlandık.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin