League of Legends’ın en güçlü eşyaları neler ? League of Legends’ın yeni sürümüne hepimiz alışma sürecinceyiz. Bazıları alıştı bile. Yeni gelen sürüm ile birlikte de oyundaki eşyalar, mağaza değişime uğradı. Ve tabiki en önemlisi de eşyaların bazılar zayıflatıldı bazılar günlendirildi. Bu haberimizde ise en popüler ve en güçlü eşyalarından bazılarını göreceksiniz. 

Immortal Shieldbow

ADC oynayanların vazgeçilmez eşyalarından biriside ölümsüz kalkan yayı. Ölümsüz kalkan yayı nişancı rölünü bir miktar güçlendirdi. Maksimum sağlığınız %30’un altına düşerse, karaktere 250 ila 750 arası bir kalkan verir. Ayrıca oyuncuya 8 saniyelik %15 can çalma ilave eder. ADC-SUPPORT ikilisi için bu eşya gayet ideal bir durumda.

Eclipse

Tutulma, 1,5 saniye içinde iki ayrı saldırı yapabilir. Bu saldırı hedefin maksimum sağlığının %6’sını ilave fiziksel hasar olarak verir. Ayrıca saldırı sırasında iki saniyeliğine bir kalkanda kazanır.

Sunfire Aegis

Sunfire Aegis, tankların vazgeçilmez eşyalarından birisidir. Bu eşya sağlık ve zırh vererek adeta ölümsüz bir hal alıyorsunuz. Aynı zamanda rakiplerinize hasar da verebilirsiniz. Düşmanlarınıza 12 ila 30 büyü hasarı verebilirsiniz. Ayrıca hasar verdiğiniz zaman %1’lik ilave canla hayata tutunabilirsiniz.

Draktharr Duskblade

Suikastçılar için vazgeçilmez eşyalardan bir tanesi olan Draktharr, normal saldırılarda ek hasar ve yavaşlatma sağlamakta. Ayrıca rakibinizi katlettikten sonra 1,5 saniye boyunca görünmez olabiliyorsunuz.

Önceki içerikPubg Corp, PUBG Mobile’ın Japonya Ligindeki Takımları Uyardı
Sonraki içerikBilibili Gaming, Eski T1 Baş Antrenörü Kim ile Anlaşma Sağladı
Efe Meriç
Spor lisesi mezunu Efe Meriç, oyun haberleri yazıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin