Yeni League Of Legends şampiyonu tanıtıldı. Lillia ve Yone’den sonra yeni bir isim daha vadiye inmek için hazırlanıyor. Son birkaç haftadır League Of Legends platformunda adı anılan Samira’nın çıkışı onaylandı. Riot Games, şampiyonu bizlere kısa bir fragmanda tanıttı.

Çöllerin gülü olarak adlandırılan Samira, belinde dev bir kılıç ve iki çift silah taşıyarak rakiplerine korku salar. Samira rakiplerine hem yakından hem de uzaktan saldırabilir.

Samira Yetenekler

Pasif (Gözüpekin Dürtüsü): Samira her yaptığı vuruşta bir kombo oluşturur ve bu kombo Stil puanını arttırır. Her kombo yaptığında haraket hızı kazanma şansı da yakalar. Yakın mesafe saldırılarında ise ayriyetten yetenek gücü hasarıda kazanır.

Q (Sezgi): Samira rakiplerine fiziksel hasar vermek için uzaktaki rakibine kılıcıyla atış yapar ya da kılıcıyla öne doğru atılarak vuruşunu gerçekleştirir. İki vuruşta da kritik bir atış yapar. Hasarı ise %25 ilave hasarına sahiptir.

W (Dönen Bıçak): Etrafında daire gibi bir alan yaratarak birkaç saniyeliğine fiziksel hasara sahiptir. Bölgeye giren rakipleri ise bu yeteneği imha edebilir.

E (Vahşi Hücum): Samira bu yeteneğinde düşmanlarının içinden geçerek onları kesebilir. Rakiplerinin içinden geçerken büyü hasarı da veren Samira, üç saniyeliğine %30 saldırı hızı da kazanmakta. Eğer bu yetenek ile bir düşmanı kesebilirse yeteneğin bekleme süresi sıfırlanır.

R (Cehennem Tetiği): Ulti yeteneğini sadece Stil puanı “S“ ile kullanılabilir.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin