REKLAMmonsters reloaded advertisement

League of Legends’ın yeni şampiyonu Gwen’in yetenekleri duyuruldu. Riot Games, önceki günlerde yeni şampiyonunu tanıtmıştı ve oyuncular tarafından çok konuşulmuştu. Biz de sizler için Gwen’i bir önceki haberimizde az da olsa tanıttık. O habere buradan bakabilirsiniz.

Gwen’in Yetenekleri

Pasif: Bin Kesik

Gwen’in normal saldırıları can yüzdesine bağlı olarak isabet halinde ilave büyü hasarı verir. Şampiyonlara yönelik normal saldırılar onu verilen hasarın belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileştirir.

Q: Kırt Kırt!

Gwen makasını hızla iki ila altı defa kullanarak koni şeklinde bir alana büyü hasarı verir. Gwen makasını en az iki defa kullanır ve rakibe isabet ettirdiği her normal saldırı başına bir makas darbesi daha gerçekleştirir.

W: Kutlu Sis

Gwen beş saniyeliğine kendisini Kutlu Sis’le çevreler ve onun içindeyken zırh ve büyü direnci kazanır. Sisin dışındaki rakipler Gwen’i hedef alamaz ve ona yetenek isabet ettiremez. Sis, Gwen bölgeden ilk kez ayrılmaya çalıştığında onu takip eder ama bir dahaki sefere kaybolur.

E: Pens At

Gwen kısa mesafe boyunca atılır ve saldırılarını dört saniyeliğine güçlendirerek menzil, hız ve isabet halinde büyü hasarı kazanır. Bu sırada bir rakibe yeteneğin bekleme süresinin %50’sini iade eder.

R: İlmek İlmek

Gwen, İlmek İlmek yeteneğini üç defaya kadar kullanabilir ama art arda gelecek her bir kullnımı açabilmesi için onu 8 saniye içinde bir rakibe isabet ettirmesi gerekir. Her kullanım sırasında Gwen, rakiplerine büyü hasarı verir ve yavaşlatır.

İlk kullanım bir iğne, ikinci kullanım üç iğne ve son kullanım beş iğne fırlatır. Rakiplere isabet eden bu dokuz iğnenin her biri, Bin Kesik’in etkisini bir defa uygular.

Önceki içerikPUBG Mobile Red Bull M.E.O Batı Dünya Şampiyonu Blaze Esports!
Sonraki içerikLeague of Legends’ın Yeni PBE Kostümleri Duyuruldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin