REKLAMmonsters reloaded advertisement

League of Legends, Sezon 9’a girmeden önce oyuncu topluluğundan tüyolar almıştı. Aynı durumu Sezon 10 için yaparak sevilen orman şampiyonlarından, Nocturne’ye rework geleceği kesinleşti.

Nocturne

Nocturne son zamanlarda sıklıkla oynanmaya başladı, fakat bu ormancı olarak değil, orta koridor olarak. Ebedi Kabus olan şampiyonumuz alışıla gelmişin dışında bir oyun tarzıyla oynanmaya başlandı. Fakat çoğu Nocturne hayranının istediği meta kompozisyonu bu değil gibi gözüküyor.

Nocturne sihirdar büyüleri dolayısıyla herzaman bir ormancı olarak geliştirilmiştir. Ultimate yeteneği ile diğer koridorlarda savaşan takım arkadaşlarını korumak için rakibe korku salar. Bunun yanı sıra iyi bir orman temizleyicisi olmakla beraber onu koruyabilecek bir kalkanı var.

Riot Games Sezon 9’da onu biraz değiştirmeleri gerektiğini ve üzerinde çalışmaları gerektiğini farketti. Riot Games Nocturne için temel ultimate büyüsünü koruduğunu fakat temel kullanım kitini daha heyecanlı bir hale getirdiklerini duyurdu.

Riot Games: “Lig’de yeni başlayan oyuncular arasında en popüler şampiyonlardan biri, ancak bu oyuncuların çoğu onu denedikten kısa bir süre sonra onu oynamayı bıraktı. Nocturne’i güncellersek, canlı bir kabusun vaat edilen fantezisini eve götürmek ve düşmanlarını tamamen karanlıkta bırakmak istiyoruz. ”Dedi.

Ancak Sezon 10’da bu değişiklik gerçekleşecek gibi gözüküyor olabilir. Riot’a göre şuanda tam bir işlem planlaması masaya yatırılmış olmasa da Nocturne 2020 bitmeden güncellenecek.

Tasarımcı RiotPhlox; Hala Nocturne’un güçlü bir ormancı olduğundan ve orta koridorda zorlayıcı olmadığından emin olmak istiyoruz. Şuanda Nocturne ormancı olarak çok ideal fakat diğer koridorlar için çok güçlü.

 

Önceki içerikPUBG, Sezon 8 Sanhok Haritası Yenileniyor
Sonraki içerikRoyal Youth Pubg Takımını Kurdu
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin