2020 sezonu Riot Games için zorlu bir yıl oldu çünkü COVID-19 yüzünden 2020 dünya şampiyonasını iptal etmek zorunda kaldılar ve ardından çevrimiçi olarak oynandı. Bazı taraftarlara 2020 dünya şampiyonasını yakından izleme fırsatı sunulmuştu fakat COVID-19 yüzünden bu olay da gerçekleşmedi.

Çıkan sızıntılara göre, 2021 Dünya Şampiyonası İzlanda’nın Reykjavik kentinde yapılacağı söylendi. Bu soylentiler henüz Riot Games ekibi tarafından doğrulanmamış olsa da MSI markasının hayranları, 2021 Dünya Şampiyonası’nın görsellerini MSI markasını içeren bir sitede gördüklerini söyledi. Eğer bu söylentiler doğrulanırsa Riot Games, bu etkinliğe sınırlı sayıda izleyici alabilir. İzlanda, Avrupa’daki en düşük COVID-19 vakalarına sahip ülkeler arasında yer alıyor.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Dünyanın dört bir yanındaki Wih takımlar Playoff aşamalarına adını yazdırmaya başladı. MSI ise hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Geçen yılki iptalinin ardından League of Legends taraftarları, turnuvanın resmi onayını bekliyor. Şunu söyleyebiliriz ki turnuva, bu sezon iptal olmayabilir.

Önceki içerikFIFA 2021 FUT “What If” Oyuncuları Açıklandı
Sonraki içerikIcebox Haritasında Phoenix’in Bugu Keşfedildi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin