Baldur’s Gate serisinin geliştirici stüdyosu Larian Studios, oyunun resmi Twitter hesabından bir video paylaştı. Stüdyo, çeşitli görüntülerin yer aldığı videoyu 27 Şubat 2020 tarihine işaret ederek bitirdi.

Baldur’s Gate 3 ile ilgili yeni bilgiler önümüzdeki ay yayınlanacak

Larian Studios’un paylaştığı yaklaşık 30 saniyelik video Baldur’s Gate 3 hast/ag ve “Bir şeyler demleniyor” notu ile paylaşıldı. Video Volothamp Geddarm’ın sözleriyle açılıyor. Videoda bundan sonra gördüklerimiz ise orkestra ve stüdyoda çalışan insanlar oluyor. Video 27 Şubat 2020 tarihini işaret eden bir yazıyla sonlanıyor.

Oyunun hayranları, rol yapma oyunları konusunda ustalığıyla bilinen Larian Studios’tan uzun süredir seriye bir devam oyunu bekliyorlar. Bu paylaşım itibari ile oyuncularda bir hayli heyecanlandırdığını söyleyebiliriz.

Ancak 27 Şubat’ta duyurulacak olan gelişmenin, yeni oyunun yayınlanma tarihi olmasına ise pek fazla ihtimal verilmiyor. Önümüzdeki ay duyurulacak olan gelişmenin yeni oyunun oynanış videosu olacağı, oyunculara yeni bölgelerin ve dövüş sisteminin gösterileceği tahminler arasında yer alıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin