Top-down taktiksel nişancı oyunu önceden sipariş edilebilir

AMSTERDAM, HOLLANDA – 16 KASIM 2021 – KRAFTON, Inc., son derece gerçekçi, top-down taktiksel nişancı oyunu Thunder Tier One’ın 7 Aralık 2021 Salı günü gerçekleşecek lansmanından itibaren modlamaya tamamen açık olacağını duyurdu. KRAFTON, Thunder Tier One ekibini hem top-down shooter türüne yeni bir oyun kattıklarından hem de oyunseverlere yeni deneyimler sunduklarından dolayı desteklemekten mutluluk duyuyor. Modlama fragmanını buradan izlenebilirsiniz.

Oyun, Thunder Tier One üzerinden modlama tutkusunu paylaşmak isteyen küçük bir geliştirici grubu tarafından oluşturuldu. Geliştiriciler tarafından “modlama için bir oyun alanı” olarak tanımlanıyor, böylelikle tüm kurallar ve ayarlar değiştirilebilir veya yenileri uygulanabilir ve bu da oyunseverlerin görevleri, silahları, yapay zeka davranışını, ekipmanı
eklemesine ve değiştirmesine olanak veriyor. Thunder Tier One’da modlar oluşturmak için oyuncuların Epic Launcher’dan Thunder Tier One Modding Tool’u yüklemeleri gerekir. Modlar, modding tool aracılığıyla doğrudan Steam Workshop’ta yayınlanabilir ve oyun içi abone olunabilir.

Thunder Tier One Steam üzerinden ön siparişe açık ve 59₺ fiyatıyla satışa sunulacak. Oyunseverlere ayrıca bir bonus daha bekliyor, oyunu erken sipariş edenler özel bir diorama lobi sahnesine sahip olacaklar. Thunder Tier One hakkında daha fazla bilgi ve ilerleyen dönemde çıkacak güncellemeler için lütfen resmi Steam sayfasını, web sitesini, YouTube ve Facebook sayfalarını ziyaret edin, Discord kanalına katılın ve oyunu Twitter‘da takip edin. Basın materyalleri için bu linke ve basın bültenleri için https://press.pubg.com/TTO adresini ziyaret edin.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin