Çatışmanın kuralları değişmek üzere! World War 3, Herkese Açık Stres Testi kapsamında 3 Şubat TSİ 15.00’den 7 Şubat 15.00’e kadar ücretsiz oynanabilecek!

Geliştiricilerin amacı, hafta sonu boyunca mümkün olduğunca fazla oyuncuyu oyuna davet ederek World War 3’yi ve sunucularını bir dayanıklılık testine tabi tutmak. Oyun hâlâ Kapalı Beta aşamasında olsa da bu büyüklükteki bir test sayesinde Mart 2022’de World War 3’nin ücretsiz Açık Beta’ya çıkabilmesi için hazırlıkların tamamlanabileceği belirtiliyor.

Ayrıca 3 – 7 Şubat tarihlerinde World War 3’ye giriş yaparak Herkese Açık Stres Testi’ne katılan tüm oyuncular, çok özel bir miğfer elde edecek!

Herkese Açık Stres Testi’ne katılmak çok kolay:

 • World War 3’yi 3 Şubat’ta MY.GAMES adresinden ücretsiz olarak indirin (Steam üzerinden oynuyorsanız Herkese Açık Stres Testi’ne erişim talep etmeniz gerekiyor.
 • Bir MY.GAMES hesabı oluşturun ve giriş yapın.
 • Heyecan verici çevrimiçi savaşlarla dolu bir hafta sonu boyunca savaş meydanı sizleri bekliyor. Oyuna giriş için herhangi bir satın alım gerekmiyor.

Hâlâ Kapalı Beta Paketi’ni satın almadıysanız bu etkinlik, oyunu deneyimlemek için bulunmaz bir fırsat. Halihazırda Kapalı Beta’yı oynuyorsanız, arkadaşlarınızı savaşa katılmaya davet edebilirsiniz. Birkaç raunt Taktik Harekât (Tactical Ops) ve Takımlı Ölüm Maçı (Team Deathmatch) için ekibinizi kurun ve arkadaşlarınıza işin inceliklerini gösterebilirsiniz.

Herkese Açık Stres Testi’nde Türkçe lokalizasyonun yer almayacağını belirtmekte fayda var.

WORLD WAR 3 Herkese Açık Stres Testi: SSS

Herkese Açık Stres Testi nedir ve Kapalı Beta Testi’nden ne farkı var?

 • Herkese Açık Stres Testi, 3 Şubat TSİ 15.00’den 7 Şubat TSİ 15.00’e kadar Kapalı Beta Testi  dahilinde yapılacak sınırlı süreli bir etkinliktir. World War 3’yi şu anda yalnızca Kapalı Beta Paketi satın alan oyuncular oynayabiliyor ama Herkese Açık Stres Testi erişilebilir olduğunda herkes World War 3 Kapalı Beta Testi’ni oynayabilecek. Herhangi bir satın alım gerekmiyor ve Kapalı Beta Paketi’ne sahip arkadaşlarınla oynamak için pakete ihtiyacınız yok. Sadece PC’nizin sistem özelliklerinin iyi durumda olduğundan emin olun!

Herkese Açık Stres Testi Sırasında Hangi İçerikler Oynanabilir Olacak?

 • Herkese Açık Stres Testi, bütün oyunculara World War 3 Kapalı Beta Testi’nin tamamında ilerleme fırsatı sağlar. İçerikler oyunda olduğu sürece hiçbir sınırlama bulunmuyor!

Nasıl başlarım?

 • World War 3’yi MY.GAMES adresinden 3 Şubat’ta ücretsiz olarak indirin, bir MY.GAMES hesabı oluşturun, giriş yapın ve oynamaya başlayın!

Steam’de oynamak için nasıl kaydolabilirim?

 • Steam’deki World War 3 sayfasına gidin, fragmanlar ve ekran görüntülerinin hemen altında yer alan “Erişim Talebi” seçeneğine tıklayın. Talebinizi onaylayın ve World War 3’nin 3 ila 7 Şubat arasında oynayabilirsiniz.

Herkese Açık Stres Testi için geribildirim yapabilir miyim? 

 • Oyunun geliştiricileri bu soruya evet olarak karşılık verdi. Herkese Açık Stres Testi’nde bazı oynanış sorunlarıyla karşılaşırsanız geri bildirim yapabiliyorsunuz.
 • Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Discord‘da cbt-feedback (KBT geribildirimi) kanallarında bildirebilirsiniz.

Herkese Açık Stres Testi bittikten Sonra World War 3’yi Oynamaya Devam Edebilir Miyim?

 • Geliştiriciler bu sorunun cevabına da evet dedi. Herkese Açık Stres Testi bittikten sonra World War 3’yi oynamaya devam etmek için MY.GAMES veya Steam üzerinden bir Kapalı Beta Paketi satın almanız yeterli olacaktır.

Herkese Açık Stres Testi’ndeki İlerlemem Kaydedilecek Mi?

 • Herkese Açık Stres Testi sırasındaki ilerlemeler Kapalı Beta Testi’nin kalanına aktarılır. Kazanılan TP gibi bazı ilerlemeler, tüm oyuncuların savaşa eşit şartlarda başlamalarını sağlamak için Mart 2022’de oyun Açık Beta’ya çıktığında sıfırlanacak.
 • Kapalı Beta Paketi içerikleri, Twitch Drop’ları ve Kapalı Beta döneminde abonelikler ile referanslardan elde edilen özel ödüller kalıcı olarak kaydedilecek ve Mart 2022’de oynaması ücretsiz Açık Beta çıktığında erişilebilir olacak.
Önceki içerikFIFA 2022 TOTW 20 Haftanın Takımı Açıklandı!
Sonraki içerikGeForce NOW’a “Dying Light 2: Stay Human” Dahil Olmak Üzere 30 Yeni Oyun Geliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin