Geçtiğimiz haftalarda @GLLTurkey Twitter hesabının açılışıyla çalışmalara başladığını öğrendiğimiz GLL Türkiye, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Grand Slam: PUBG Classic için Adeks‘te bir izleme partisi düzenlenecek olması haberiyle ne kadar aktif olacağını bizlere göstermiş ve tüm PUBG severleri sevindirmişti. Çok geçmeden GLL Türkiye’den yine Grand Slam: PUBG Classic etkinliği için sevindirici bir haber daha geldi.

GLL Türkiye’nin Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımdan öğrenmiş olduğumuz üzere Grand Slam’in canlı yayını Türkçe olarak da sunulacak. Etkinliği sunacak olan isimler ise şu şekilde:

  • Anıl Can ‘Gtrst’ Başaran
  • Sinan ‘Mehitra’ Süsler
  • Özgür ‘root’ Alagül
  • Ardıl İlgin

Gtrst ve Mehistra’yı zaten yapmış oldukları PEL yayınlarından oldukça yakından tanımaktayız. root ise CS:GO sunumları konusunda Türkiye’nin en tecrübeli isimlerinden birisi, kendisinin PUBG konusunda da ne kadar bilgili olduğu aşikar olduğundan CS:GO’dan edinmiş olduğu tecrübeyi de birleştirerek iyi bir iş çıkaracaktır. Prodüksiyon konusunda oldukça başarılı olan Ardıl İlgin’in de eklenmesiyle GLL Türkiye’nin oldukça başarılı bir yayıncı kadrosu ortaya çıkarmış olduğunu görüyoruz. Umarız ki GLL’nin ve diğer organizasyonların turnuvaları için de gelecekte böyle etkinlikler ve Türkçe yayın ekipleri görebiliriz.

Yayını sürprizin duyurulmuş olduğu Tweette belirtilmiş olduğu üzere Twitch.tv/GLL_TR kanalından izleyebileceğiz. Şimdiden herkese iyi seyirler!

Önceki içerikCS:GO’ya Güncelleme Geldi
Sonraki içerikTeam Liquid, DreamHack Masters Malmö 2019’a Davet Aldı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin