Genesis Noir’ı bir kere gördüğünüzde emin olun bir daha unutamıyorsunuz. Birkaç yıldır dillerde gezen ama fazla haber alamadığınız yapım, e3‘te duyurulmasıyla 2019 yılından beri gizemini korudu. Güzel haber ise, bu ayın sonunda, 26 Mart’ta çıkış yapacağı söylendi.

Genesis Noir, Kickstarter projesi olarak 2018 yılında sadece pc üzerine geliştirilmeye çalışılmış bir oyundu. Ancak oyunun ileriki zamanlarda Xbox One ve Nintendo Switch‘e gelmesi bekleniyor.

Oyun Çıktığı Gün Xbox Game Pass’te Olacak

Çok beklenen yapım, Xbox abonelerini sevindirecek. Oyun 26 Mart tarihinde çıktığında, direkt olarak Xbox Game Pass için oynanılabilir olacak.

Hikayesi ve Mekanikleri

Çok farklı bir konu taşıyan yapımda, bir aşk hikayesinde olacağız. Bu hikaye, bilimsel adıyla bildiğimiz kadarıyla “The Big Bang” yani, Büyük Patlama’dan önce, şimdi ve sonrasında geçiyor. Evet, yanlış duymadınız. Böyle garip ve farklı bir mekaniğe sahip. Amacımız ise, büyük patlamanın olmasını engellemek ya da olmasını sağlayan etkenleri temizlemek.

Genesis Noir - Teaser

Oyun bildiğimiz point-n-click tarzı etkileşimler ile oynanıyor olacak. Genel olarak bulmaca üstüne kurulu bir oyun. Oyunu daha iyi anlayabilmek için en son verilen oyun fragmanını izleyebilirsiniz.

Genesis Noir trailer - PC Gaming Show 2019

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Xbox Game Pass’e “Undertale” Geliyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin