The long dark

Bugün siz değerli takipçilerimizin karşısına çok beğeneceğinizi düşündüğünüz bir seriyle çıkıyoruz. Her hafta düzenli olarak indirimli ve ücretsiz oyunları derleyip sizinle paylaşacağız. Ayrıca haftalık olarak bizce en iyi indirimli oyunu da size belirteceğiz. Lafı fazla uzatmadan bu haftanın indirimli ve ücretsiz oyunları bir göz atalım.

İndirimli Ve Ücretsiz Oyunlar

Popüler Ücretsiz Oyunlar

Metro 2033

Metro 2033
Steam

Metro 2033 15 Mart’a kadar Steam üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor. Eğer bu oyun serisine hiç başlamadıysanız, başlamanız için çok uygun bir fırsat olabilir. Mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

Surviving Mars

Surviving Mars

Epic Games ise yine bu hafta kaldığı yerden ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bu seferki durağımız Surviving Mars. Simulasyon, strateji ve şehir yapma oyunu olan Surviving Mars, bu kez bu özellikleri size Mars’ta sunuyor. Farklı bir deneyim isteyenler için şans verilebilecek bir yapım.

Popüler İndirimli Oyunlar

  • Metro Exodus (Steam 84,66 TL)
  • NBA 2K21 (Steam 138,27 TL)
  • The Long Dark * (Steam 16,50 TL)
  • Medieval Dynasty (Steam 71,20 TL)
  • Crysis Remastered (Epic Games 66,99 TL)
  • Red Dead Redemption 2 (Epic Games 200,33 TL)

Metro Exodus

Metro Exodus
Steam

Metro serisinin son oyunu olan Metro Exodus, size oldukça sürükleyici ve gerilim dolu bir macera sunuyor. Ayrıca bunların yanında size tüm bu olayları şahane bir grafikle gösteriyor. Öyle ki oyundaki grafikler cidden üst seviyede diyebiliriz. Dolayısıyla bu oyun için sisteminizin biraz iyi olması gerekiyor.

NBA 2K21

NBA 2K21
Steam

Eğer bir basketbol hayranıysanız, bu oyundan başka bir seçeneğiniz zaten yok. İndirimdeyken oyun bizce alınabilir ve oynanabilir. Fakat oyun hakkında oldukça olumsuz yorumlarda bulabilirsiniz. Oyun hakkında neredeyse 2K20’nin aynısı olduğunu söyleyenler, sunucuların sıkıntılı olduğunu söyleyenler, çok fazla hile olduğunu söyleyenler mevcut. Yine de eğer bir basketbol oyunu almak istiyorsanız, indirimdeyken kaçırmayın.

The Long Dark * (HAFTANIN İNDİRİMLİ OYUNU)

Long Dark
Steam

Eğer oyunu daha önce oynamadıysanız çok şey kaçırmışsınız diyebiliriz. The Long Dark bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Uçak kazasından kurtulan bir karakteri oyunda oynuyorsunuz. Amacınız o ıssız diyarlarda hayatta kalmak ve kurtulmak. Oyunda gerçekçilik oldukça tatmin edici bir şekilde diyebiliriz. Öyle ki eğer yemek yemezseniz acıkıyorsunuz. Veya giysileriniz ıslaksa soğuk havada hasta olabiliyorsunuz. Tüm bu macerayı kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çayınızı veya kahvenizi alıp oyunu oynayama başlayabilirsiniz.

Medieval Dynasty

Medieval Dynasty
Steam

Eğer eski döneme bir hayranlık duyuyorsanız ve oyunlarını seviyorsanız Medieval Dynasty tam size göre bir oyun. Öyle ki Orta Çağ’da geçen bu oyunda, hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda Türkçe dil desteğinin olması da bizim için ekstra bir özellik olmuş. Oyun avcılık, çiftçilik, ev yapma, vergi verme gibi bir sürü çeşitli özellik barındırıyor. Çeşitli Orta Çağ rol yapma oyunlarını seven biriyseniz mutlaka kaçırmayın. Fakat oyunun hala erken erişimde olduğunu belirtmekte fayda var.

Crysis Remastered

Steam

Crysis oyununu size anlatmamıza gerek yoktur muhtemelen. Özellikle sıkı bir hayranı iseniz bizden görmeden bile almış olmanız muhtemel. Remastered versiyonunun özellikle biraz optimizasyon sorunu olabilir. Ayrıca düşük bir sistemle açamayacağınız tarzda bir oyun olduğunu da belirtmekte fayda var.

Red Dead Redemption 2

RDR 2
Epic Games

Rockstar Games ve firmanın son çıkan AAA oyunudur kendisi. Evet sadece bu iki belirttiğimiz özellik bile oyunun ne kadar iyi olduğunu anlatıyor. Eğer çok eski dönemlere hayransanız bu oyunu mutlaka oynamanız gerekiyor. Fakat fiyatının biraz tuzlu olduğunu belirtelim.

Oyun çok eski bir dönemde (vahşi batı) geçiyor. Oyunun müzikleri ve grafikleri oldukça muazzam. Ayrıca oyundaki at sürme mekaniği gelmiş geçmiş en iyisi diyebiliriz. Özellikle kendisinden bağımsız olan Red Dead Online oyununu 40 TL’ye aldıysanız zaten bu durumdan biraz habersiniz. Fakat yine de fiyatından dolayı haftanın indirimli oyunu seçilemedi. Fakat The Long Dark’tan sonra önereceğimiz 2.oyundur kendisi.

Bugün ki derlediğimiz indirimli ve ücretsiz oyunlar bu şekilde. Serimizin bir sonraki haberinde tekrardan görüşmek üzere! Herkese iyi oyunlar ve pazarlar dileriz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin