Galatasaray Espor Akademi takımı üst koridora Thorondor S, ormana Escanor, nişancıya Husky Rider ve desteğe ise k Lykia’yı transfer etti.

İlk iki hafta galibiyeti olmayan Galatasaray Espor Akademi  takımı lige iyi bir başlangıç yapamadı. Bu mağlubiyetler değişikliğe sebep oldu. Öncelikle geçtiğimiz mevsim de Beşiktaş`ta geçiren koç Marjor  ile anlaşma sağlayan Galatasaray Espor Akademi, oyuncuları Asteroid ve Kumru’yla yollarını ayırmıştı. Takım, Thorondor S, Escanor, Husky Rider ve Lykia’yı transfer etti. Thorondor S ve Escanor daha önce isimlerini pek fazla duyuramamıştı. Üst koridor orman ikilisi  Asteroid ve Kumru yerine takıma girdiler. Bu ikili ilk tecrübelerinde kendini göstermeyi başarırsa ileride daha iyi yerlere gelme imkanı bulunuyor.

Husky Rider, Galatasaray Espor Akademi  ile anlaşma yapmadan önce geçtiğimiz mevsimi  Galakticos oyuncusu olarak geçirmişti. Ruvelius’un ceza alması ile takıma dahil olan Husky Rider iyi bir mevsim geçirmedi fakat güzel bir performans sergiledi. Birkaç haftanın ardından Galakticos Akademi’ye geçen Husky Rider mevsimi burada sonlandırdı.

Lykia ise son olarak Üniversite Ligi’nde forma giymişti. Riot Games kontrat veritabanına göre  eski alt koridor Rhioni ve Dailen ikilisinin sözleşmesi ise devam etmektedir.

Galatasaray Espor Akademi  takımı yeni transferleri ile Galakticos karşısında ilk galibiyetini aldı. Bakalım takım ilerleyen zamanlar da nasıl bir hal alıcak.

Önceki içerikPUBG’ye Yeni Güncelleme Geldi
Sonraki içerikHow much you know Professional CS:GO players ?

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin